Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen dolog az, ha valaki...

Milyen dolog az, ha valaki úgy akar babát, hogy a párja még nem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat eleg car ugy.....nem kellene olyan szemellyel babocat valallni ha az nem akarja...mi ertelme van az egesznek? Egy baba nem megoldas es olyan kapcsolat megmentesere ami nem mukodik...ha meg mukodik de nem kell babo akkor szulo nelkul no majd fel es az kinek jo?

En nem ertem az ilyen embereket.....vegyenek egy babat aztan azzal babazzanak reggeltol estig.....ha meg tenyleg babo kell de nincs megfelelo par akkor is vannak mas megoldasok.

2008. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennek én is szenvedője vagyok, de én teherbeestem, és magamnak nem akartam megszülni, igy volt egy abortuszom, amit azóta is bánunk, mostmár szeretne ő is. Azt tudomtanácsolni, hogy várj, ami a legrosszabb, főleg ha a környezetetbe babák vannak, vagy jönnek. Kitartás...
2008. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is én jutott előbb oda, hogy szeretnénk babát. A párom akkor még nem akart, de egy ismerősünknek akkor született babócája és utána valahogy a páromat is elérte az az érzés, hogy szeretne babát. Szerintem, ha jól mükszik a kapcsolatotok akkor hamar eljut a párod is arra, hogy szeretne babát. Addig hiába szeretnél ne vágj bele a párod tudta nélkül:-))) Türelem...
2008. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég rossza a helyzeted. Sokáig én is hasonló cipőben jártam mint te. A férjem nem akart babát azért mert fősulira járok, és nem akart még ezzel is terhelni. Én viszont már a kapcsolatunk kezdete óta vágyom egy babóra.Kb. 4 hónapja kezdtünk el próbálkozni vele, de még nem sikerült. Most már lehet, mert júniusban végzek. Én a babára már 7 éve várok. Kitartás.
2008. márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZia! Ezzel a problémával mi is találkoztunk 2004-ben házasodtunk össza a férjemmel és én úgy gondoltam, hogy jöhetne a baba, viszont a párom inkább még utazni, élni szeretett volna egy kicsit. Utána Ő szerette volna viszont én kezdtem el egy sulit, amit semmiképp nem akartam abbahagyni. Most 31. hetes vagyok és mind a ketten nagyon várjuk a kislányunkat én 30, párom 34 éves, de egyikőnknek sem kellett lemondani amit szeretett volna és biztos, hogy mostmár mindenekelőtt a pici van!
2008. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!