Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki vágyik babára,...

Van olyan, aki vágyik babára, de a párja viszont nem szeretne? Hogy kezelitek, hogy élitek meg ezt a problémát? Milyen okból nem akar babát?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első házasságom leginkább emiatt ment tönkre. Az exem nem mondta, hogy nem akar, csak azt, hogy MÉG nem. Így telt el 15 év. Aztán meguntam ezt, persze más gondok is voltak. Most egy 2 éves gyönyörű gyerekem van és nagyon boldog vagyok. Kegyetlen rossz volt a válás, de megérte... ÉRTE.
2009. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

nekem a párom volt ilyen...

Aztán most késik....és teljesen kész van h baba-e vagy nem?! Pont ma reggel vallotta be, h nagyon örülne neki.

Eddig az volt a probléma h nem volt külön lakásunk, és az előző munkahelye nem volt stabil...

És most úgy tűnik h minden rendben ahoz, h bevállaljuk a bébit :)

2009. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Emiatt mentünk szét, mert én szerettem volna, ő meg nem akart.

Szóval kezelni nem lehetett, hanem szakítottunk.

Hogy miért nem akart gyereket? Na, ezt aztán egy férfitól megtudni?! Gondolom általánosságok: éretlenség, a felelősség, stb. Teljesen mindegy, mik voltak az okok, az a lényeg, hogy nem akart.

2009. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk most azzal védekezik, hogy mivel építkeztünk még nincs kész teljesen a ház (nincs bepucolva + kerítés). Megegyeztünk, jó akkor, ha ez meglesz akkor mindenképpen szeretnék szülni. Egy darabig belement, de mégis azt mondja, hogy neki nem kell, mert le kell mondania a "nyugalmáról", és szerinte csak nyüg egy bébi. Nem tudom fog-e majd változni? Félek, hogy nem. 28/L.
2009. okt. 26. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van. Én nem akarok ő akar. Én ez elején megmondtam neki, hogy milyen vagyok, ő közben megváltozott. Így hát elváltunk (nem házasságból). Megértettük egymást, ő ezt szeretné én meg azt. Én keresek egy olyan férfit aki mégjobban illik hozzám, ő meg keres egy nőt aki szül neki gyereket. Erre fel voltam készülve, de nagyon szerettem ő, hiszen olyannal nem is lennék akit nem szeretek teljes szívemből. Ha nem maradtunk együtt az úgyis azt jelenti, hogy mégsem vagyunk az Igazi egymás számára. Nem volt kérdés egy percig sem, hogy neki joga van gyerekhez, de az sem hogy én nem akarok és senkinek nem szülök. Ő velem akarta, de van amiben nem alkalmazkodok. Azt most nem részletezem miért nem akarok, mert hosszú, nem is nagyon hatnak meg a gyerekek, nem is vonzó számomra ez az élet (félreértés ne essék, nem vagyok karrierista sem pedig olyan személy aki "élni akar". Nem járok bulizni, pasizni, piálni és soha nem is jártam). Más az elhivatottságom. Kicsit rossz volt de életem első szakításánál (elhagyott akit szerettem) megtanultam, hogy akkor is lehet szeretni valakit ha az nincs velünk. Azóta ezzel nincs gond. Szerencsére békében váltunk el.
2009. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarod leírni, hogy milyen okból nem szeretnél gyereket? Komolyan érdekel.
2009. okt. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!