Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a párja...

Van itt olyan, akinek a párja nem akar babát? Miért nem?

Figyelt kérdés
22/L
2009. szept. 3. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért,mert már van 4 gyerek és többet nem vállal be!:)

2009. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van két hitelünk és majd csak jövőre szeretne, ha az egyik lejár. Az idén még nem akar, pedig én már készen állok rá.
2009. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekünk már kettő van és én szeretnék harmadikat, de a párom nem mert szerinte bőven elég a kettő is.
2009. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A párom azért nem akar mert nem biztos az állása.de manapság melyik állás biztos???Semelyik.Sajnos még nincs lakásunk.Szülőknél lakunk.És hogy kellene félretett pénz,csak hogy az mindíg odavan(mindíg gyűjtögetünk).Albérletbe meg nem akar menni.Pedig én már néha úgy szeretnék babát,és néha eggyütt lenni csak vele!Annyi velem egyidős van akiknek babájuk,van nem is egy gyerkőcük van sőt még fiatalabbak is.Jó jelenleg nincs állásom.Pár év múlva akar.Sokszor el is gondolkodom hogy lehet hogy valami nincs renden velem,mivel 3 éve hogy megszakításosan védekezünk.Az orvosok már mondták hogy nem biztos hogy lehet gyerekem,ettől félek hogyha kitudódik hogy tényleg nem lehet és később akar babát akkor már lehet hogy nem lehet semmit sem csinálni mert kifutók az időböl.30fele már nem lehet könnyen teherbe esni.
2009. szept. 3. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne csüggedj még 40fele is lehet teherbe esni!:)De félre a tréfát,teljesen megértelek,de még elég fiatal vagy,élvezd az életet!25évesen is ráérsz teherbe esni,nem maradsz le semmiről!De ha te most szeretnél és a szüleidet nem zavarja egy kisbaba,akkor beszéld meg a pároddal!Annyi pénzt meg ugyse tudtok összegyűjteni,hogy sose kelljen valamiről lemondani!Én úgy vállaltam be a párommal az első babát,hogy semmink se volt,aztán jött a következő baba,meg rá 4 évére a következő és csak ekkor vettünk házat.Tataroztuk,felújitottuk apránként,éd tele adóssággal!Kitartás a lényege mindennek!Aztán 10évre rá,majd 40évesen újból terhes lettem,pedig már lemondtam arról,hogy meglesz a 4.baba is!És nagyon boldog vagyok,a sok nélkülözés,munka és betegségek ellenére is jól érzem magam a bőrömben!

Úgyhogy sose adj fel semmit,amit szeretnél!:)))

2009. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11.34-es vagyok. Teljesen megértelek én 20 évesen mentem férjhez és már nagyon akartam a babát. 21 évesen szültem, viszont nekem volt állásom. Részben igaza van a párodnak. Kell az anyagi biztonság, nem száz ezrek a bankba, de ahhoz hogy gyedet kapj kell dolgoznod előtte pár évet. Egy két év múlva aztán hajrá.

Sok sikert hozzá.

2009. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen dolgoztam,csak most megszűnt a munkaviszonyom.Persze igaza van a páromnak is,de nekem is!:)

Legalább addig is rakosgatunk!:)

2009. szept. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!