Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma múlt el a mensim és...

Ha ma múlt el a mensim és óvszer nélkül szeretkeztem lehetek terhes? Mennyi az esély?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:11
 1/7 anonim válasza:
Elméletileg kicsi az esély, de van...
2009. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a ciklusod rendszeres, akkor nem sok esély van a teherbeesésre. Természetesen azért van, ha nem rendszeres a ciklus, vagy a spontán peteérés is közrejátszhat, de ez ritka dolog. Nem hinném, hogy teherbe estél, de ha nagyon nagyon nyugtalan vagy még nem késő bevenni egy esemény utáni tablettát, bár én nem látom értelmét, mivel hatalmas hormonlöket a szervezetnek. Akkor persze érdemes, ha a ciklusod nem állt még be. Remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,persze h lehetsz...én is igy voltam,ma már 36hetes babás vagyok:)én terhes lettem.

Máskor vigyázz.

Minden jót

2009. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendszeres a Ciklusom...24 napos...24.én jött meg ma reggel még megvolt....de most este már nem....azért vállaltuk be...így is van esélye?
2009. jún. 29. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom nem sok...feleslegesnek tartom az esemény utánit ezt az információt hallva :):) Ha nagyon félsz azért vedd be, mert a stressz tönkreteszi a nyaradat és még a menstruációd is késhet tőle. Ha meg tudsz nyugodni, akkor viszont azt ajánlom felejtsd el, pihenj, nem lesz semmi baj sem. Megszakítást alkalmaztatok?
2009. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen...egyértelműű..nem ment el...és közben is kivette az előváladék miatt
2009. jún. 29. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugi :):) Feküdj le, pihend ki magad, szinte 0 az esély, felesleges izgulni és egy erős hormonnal bombázni a szervezeted :):) Persze azt fontos tudnod, hogy közben hiába veszi ki, az előváladék, termelődik, nem tudja megakadályozni a bejutását. Az esély kicsi, nincsen semmi baj :):)
2009. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!