Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal...

Lefeküdtem a barátommal szerdán, és ma vettem észre, h bennem maradt az óvszer:S Mekkora az esély arra, h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

72 órásat nem tudok venni sajnos, nincs rá lehetőségem :(

20-ára már meg kéne jönnie, ha nem jön meg és még aznap csinálok terhességi tesztet, akkor az ki fogja mutatni, hogy terhes vagyok-e, vagy csak 2 hét után?

Kérlek ne írjátok azt, hogy milyen hülye vagyok, azt hittem, h eldobta...nagyon szégyellem magam:(

18/l


2010. aug. 13. 18:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
uhh hát ez durva. de majd csak 2 hét múlva tesztelhetsz jó mondod.
2010. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

szuper:(

ha terhes leszek, akkor fúúú, milyet fog kapni az a szemét:@

2010. aug. 13. 18:57
 3/33 anonim ***** válasza:
49%
72 orasat nem tudsz venni... biztos jobban megeri sporolni parezer forintot, ... a gyerekneveles olcsobb:D
2010. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

azóta nem mosakodtál h nem vetted észre?:O meg hát mikor kiszáll a pasi az az elsö megnézni h ugye nem szakadt el?

nem értem....

2010. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ha ovulációs időszakban történt akkor elég nagy az esélye. Kb 80%.
2010. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
Az átlagos 28-30 napos ciklus közepén tart ott a pete, hogy a leginkább megtermékenyül. Te már a végén jársz, ha szerencséd van, nem kapod be a legyet (bocs). De 50 - 50 % sosem lehet ezt a matematikára bízni. Szerintem már vannak olyan teszterek, amelyek az elmaradt menses első napján a reggeli első vizeletből már igencsak pontosan ki tudják mutatni, hogy széna, vagy szalma. Csináld meg nyugodtan 21-én reggel, ha nem jön meg.
2010. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid?
2010. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

És nem is szólt???


Sajnos lehetsz terhes. Én így lettem páromtól, lecsúszott. Ugye azonnal szólt, kiszedtük, de terhes maradtam. (nem bántuk, sőt... egyébként nem maradt mg a terhesség, a 8. héten elvetéltem. De utána már direkt próbálkoztunk, mert rájöttünk, hogy akarunk kistesót a nagylányunknak :))

Mindenesetre drukkok, hogy neked megjöjjön!

2010. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Csütörtök délután belefeküdtem a meleg vízbe, de nem vettem észre semmit, pedig szokás szerint meg is mostam:S

A mocsok meg nem szólt semmit:@

Gőzöm nincs, h hány napos a ciklusom, van hogy csak 1,5 hónap után jön meg (ez eddig csak 2-szer fordult elő, de akkor még szűz voltam).

Ha most iszok vörösbort, akkor hamarabb meg kéne jönnie, tehát ha megjön, akk kizárt, h terhes vagyok?

2010. aug. 13. 19:04
 10/33 A kérdező kommentje:

Ma is csak akkor vettem észre, amikor futottam (általában 2 naponta tornázok). Éreztem, h vmi nincs rendben, ezért megnéztem és...

Utálom a pasikat! Miért nem tudott szólni?:(

2010. aug. 13. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!