Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40% az esély teherbe esni?...

40% az esély teherbe esni? Minek egyáltalán az óvszer akkor?

Figyelt kérdés
Nem értem.Van,akinek egyszer elszakad a gumi és terhes lesz vagy már csak az előváladéktól.Más meg évekig próbálkozik?Ez hogy működik?Ha védekezés nélkül egészséges embereknél csak 40 % az esély teherbe esni akkor hogy létezik,hogy annyi "becsúszott" baba van,akik védekezés mellett fogantak meg??Igaz ez a 40%?Ennyi erővel senkinek sem kéne védekezni 20 éves kortól kb,mert úgyis csak évek múlva jön össze.
2009. ápr. 9. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Akiknek "becsúszik" általában többször mulasztottak előtte. Csak az első 20 alkalmat megúszták. Szerintem
2009. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

"Ilyen az élet" szindróma. Ahova nem kéne oda bescúszik, akik meg nagyon akarják azoknak nem sikerül.

Ennyi...

2009. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos sokan így gondolkodnak, ezért van a sok abortusz! 40% esély az igen sok, inkább védekezni kell, mert akkor 0% az esély a teherbe esésre!

Nekem az első babára másfél évig kellett várnom, a második egyből sikerült. Nem kell %-ban gondolkodni, mert ez csak statisztika, az élet, így egy baba sem veszi figyelembe a statisztikát!

2009. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

bocsi, de majd kiszúrta a szemem:

Egyik védekezési forma sem nyújt 100% -os védelmet, mint itt előttem az egyik "versenyző" irta! mindig adódhat valami amitől nem lesz 100%-os!

pl az óvszer elszakadhat, egy virus vagy hasmenés miatt a bogyó nem hat stb

igy majd az összes fogamzásgátló módszer közül is a max határ a 98-99%!

Talán az lenne 100%-os ha valaki gumit használna és gyógyszert is alkalmazna a védekezésben!


Amúgy én is egyetértek, a kérdés feltevővel, habár nem teljesen! Én ha tudom hogy csak 20-50 % között van hogy sikerül a baba egy hónapban, akkor nem vártam volna ennyi ideig, hanem már 2 évvel ezelőtt abbahagytam volna a fogamzásgátlást, igy talán mostanra már lenne babánk....

2009. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Jó kérdés !!!! Ha ezt elore tudom hogy ilyen nehezen jon ossze a kisteso már 2 éve nekálltam volna a babaprojektnek ! Meg aztán mi a jó fenének védekeztunk ??? 11 hónapja semmi. És már azt se tudom elképzelni hogy egyátalán lesz belole valami :o((.
2009. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Az én nődokim azt mondta ha mindkét félnél rendben van minden akkor is csak 8% az esély hogy sikerül a baba!!!Ami elég kevés
2009. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy olvastam h 1 hónapban csak 25% esély van teherbe esni.

Ezt szerintem nem szabad átlagosítani.

Édesanyám 10-szer maradt terhes fogigátló nékül.(az utolsó 34 évesen)Persze nem tartotta meg mindet.Csak 3-at.De ha fogigátlót szedett volna,akkor könnyen lehet,h egy gyerek is alig jött volna össze.

Én 2 szer maradtam könnyen terhes,úgy ahogy leírtad Kedves Kérdező.

Lány koromban (19évesen) első aktus egyetlen alkalom a 17.ciklusnap és terhes lettem.Megszültem.

A következő is első kívánságra összejött.Ennek már 10 éve.Most 30 vagyok és nem jön össze a harmadik baba sehogyse.

2009. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

15.48-as vagyok


Nem furcsa h akkor 2 alkalomból 2 terhesség,most meg 12 alkalomból 0?Ha jól számolom,akkor rég 100% eséllyel maradtam terhes 1 ciklus során.Most pedig ...mennyit adjak?közel semmi esélyem .

2009. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

15:14 vagyok


még annyit fűznék hozzá, hogy nekem a 40% nem tűnik reálisnak.

Egy hónapban (30 nap)kb. 3 termékeny nap van. Tehát, ha azt vesszük, hogy ilyenkor 100%-ra teherbeesik valaki (ami nem biztos), akkor is csak 10% az esély. Tehát saccra inkább 5-8 körül van az a 40, amit írtál. De még így is jó a kérdésed

2009. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hello

Én olyan lányt ismerek, akinek az első szexuális élményéből, óvszer szakadás mellett jött össze a baba.

Megtartotta, és azóta is boldog a párjával! Mi ez, ha nem 1000%

2009. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!