Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve volt terhességmegszakítá...

1 éve volt terhességmegszakításom, mert beteg colt a magzat! Most egy fél éve próbálkozunk és semmi! Egy pár ember az agyamra megy azzal, hogy menjek kivizsgálásra! Ráadásul nekik sikerült! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Aloe vera-t inni. Nekem 10 év alatt 4 vetélésem(utánna küret), és egy méhenkívüli terhességem volt(petevezetékem ment rá). Tavaly nyáron azt ittam, most egy hónapos a pici fiam. Sok anyukától hallottam, hogy nekik segített. Próbáld meg. Szorítok!
2008. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fél év még nem sok, várhatsz pár hónapot a kivizsgálással. Amikor mi abbahagytuk a fogamzásgátlást és másnap nagy örömmel bejelentettem a dokimnak, hogy babát szeretnénk és mennyit várjunk a próbálkozással, akkor elég tárgyilagosan közölte, hogy ne pörögjek túl, próbálkozzak nyugodtan, de ne éljem bele magam, hogy jövő nyáron már szülni fogok, mert egy átlagos pár 8-12 hónapot vár a babára.

Akkor kicsit mérges voltam rá a rossz hír miatt, de kiderült, hogy ez tényleg így van, szerencsére 8-12 hónaptól tényleg nem kellett többet várni és már 15 hetes kismami vagyok.

Szóval én azt mondom, hogy tartsatok még ki egy kicsit és ami a legfontosabb: ne görcsöljetek. Én abban a hónapban maradtam terhes, amikor reményvesztetten feladtam az egészet, nem néztem már a peteérést, nem mértem hőt, nem tettünk semmit, csak szerettük egymást és rábíztuk a természetre. Sok sikert!

2008. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és aloe verát hol lehet venni,és milyen időközönként kell inni? ui: köszönöm a válaszokat
2008. jún. 5. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én a Berry nektar-t ittam. Szorítok neked! Van az ismerősök között akit teljesen meddőnek mondtak az orvosok, és ikrei lettek!

2008. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene kivizsgálásra menni, mert beteg volt a magzat, vagy mert most nem jön össze már fél éve?

Előbbi miatt lehet, de attól is függ, hogy mi volt a baj, ezt a doki biztosan mondta, hogy kell e stb.

Utóbbi miatt meg szerintem nem kell, hiszen képesek vagytok rá mindketten. Az, hogy nem jön össze fél éve, az szerintem nálad lelki eredetű lehet. Én arra gondolnék, de bocsánat, ha nem így van, de szerintem te attól félsz tudat alatt, hogy megint megismétlődik, ami már egyszer megtörtént. De ha majd túl leszel rajta, újra összegyűjtöd a bátorságot, jönni fog az, hiszen KÉPESEK VAGYTOK RÁ!!! Adj magadnak időt.

2008. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lelki eredetű a gond, akkor azon egy jó pszichológus sokat tud segíteni. Hidd el, nekem is használt!

Ha másfajta kivizsgálásra nem akarsz menni, ez is lehet egy út, és sokat segíthet.

2012. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!