Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc.27-én volt mensim. Hány...

Márc.27-én volt mensim. Hány naponta akciózzunk és mikor van peteérésem? Kicsit fáj a hasam és néha hányingerem van.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi kb a ciklusod?
2009. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Márc. 27-én az utolsó mensid első napja volt? Én is azt kérdezném, hogy hány naposak a ciklusaid. Elvileg a ciklusod hosszából ha levonsz 14 napot akörül van a peteérésed. Én például mérem a hőmet és ovu tesztet is használok. A kétnaponta való együttlétet szokták ajánlani a pároknak akik babát szeretnének.
2009. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 26-án kezdte és 28 naposak bár én egy kúrán vagyok és kaptam tüszőrepesztőt is de ha 27.-én kezdted és szintén 28 a ciklusod akkor ma és holnap próbáljátok amúgy én is azt javaslom számold ki mikor kellene megjönni onnét vissza 14 nap és akkor mindent bele!Lehet előtte nap és utána nap de sztem két nap egymás után is jó lehet!Írd meg hány napos a ciklusod és a márc.27.az első nap volt?
2009. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!