Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinél megállapították a...

Akinél megállapították a Pcos-t, és kezelték, azoknál mennyi idő múlva jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Nekem laparoszkópiás műtétem lesz.
2009. ápr. 10. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Májusban volt vetélésem. Aztán szeptemberben vették észre a pcos-t a hormonok rendben, csak uh-n látszik. Decemberben clostyt szedtem, januárban teherbe estem.


Szorítok hogy nálatok is jöjjön a baba! Így nekem kb 1 év volt miután elkezdtünk próbálkozni. De a diagnosztizálás után 4 hónap telt el a babáig.

2009. ápr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
11hónapjára sikerult a pocaklakó!SPONTÁN!!!!!Nem jôtt a menzim,a mellem meg iszonyatosan fájt,gondoltam csinálok tesztet,mert valami azt súgta baba van!!Máskor is rendszertelen volt a menzim,de ez valahogy más volt!És igen két csík lett!!!Csak sírni tudtam ôrômômben!!!Most már 10.hétben vagyunk!!Ja én clostyt kezdtem volna szedni,de nem lett rá szukségem!
2009. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én úgyszintén arra készülök,és nagyon félek tőle. Mi egy év sikertelen probálkozás után fordúltunk dokihoz aki megálapította nálam a pcos-t .(A párom teljesen egészséges )azota még 5hónap telt el.Edig gyógyszerekkel probálkoztak helyreállíani,de mivel nem jártunk ismét sikerrel,így ajánlotta a dokim a laporoszkópiát.De én már teljesen el vagyok kettyenve a sok sikertelenség miatt.
2009. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!