Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 30. heti UH-n megállapítottá...

A 30. heti UH-n megállapították hogy a baba bal oldali pyelonja 6mm, vagyis van egy kis vesemedence tágulata. Mire számíthatunk az elkövetkezendőkben?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erre nem igazán tudok mit mondani. Beszél az orvosoddal és kérd meg, hogy részletesen mondjon el mindent ezzel kapcsolatban.(Milyen szövődményei lehetnek? Mit okozhat? stb.) Ne aggódj biztos nem lesz semmi baj, próbálj megnyugodni. Sok sikert. Boldog babavárást. 19 hetes kismama
2008. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A doki nem mondott rá semmit, a védőnőm szerint ez mostanság elég gyakori és kinőheti a baba. Kiváncsi vagyok, hogy tényleg előfordul-e másokkal is?!

Köszi a bíztatást!

2008. okt. 14. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik barátom babájának volt ilyen. Sajnos nem tudom, mi történt pontosan, de az biztos, hogy a kisfiú már egy éves, és semmi baja, tök egészséges. Amikor megszületett még volt valami veseproblémája, de kinőtte pár hónapos korára. És azt mondta ez a barátom is, hogy sok babának van ilyen jellegű problémája, de nem szokott komoly lenni.

Ne haragudj, nem tudom a pontos részleteket, de remélem azért meg tudtalak nyugtatni!!

Üdv, 32 hetes mam.

2008. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2008. okt. 15. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!