Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem a mensim első napja...

Tiszáné Sági Judit kérdése:

Nekem a mensim első napja szept.19-e volt és azóta semmi. Az orvos azt mondta, hogy 9mm nyálkahártyán kívül még nem lát semmit sem de nem monja azt, hogy nem lehetetlenség hogy terhes vagyok. Szerintetek mennyi idős lehetek ha mégis baba van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elszoktak küldeni vérvételre,nem küldtek? De ne reménykedj ha nem lát semmit,mert már látni kellene ha van ott valaki,és vékony hozzá a nyálkahártya.Valószínűleg nem vagy terhes sajnos.
2010. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb 7 hetes körül vagy ha nem késett a pé-ed. De szerintem a dokinak látni kellett volna már. Tesztet csináltál?
2010. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De 15-én megyek vérvételre.Tesztet is csináltam és amit reggel az pozitív lett amit meg délután az meg negatív.

Mondjuk nekem a lányomat is 8 hetesen lehetett látni uh-on.

2010. nov. 8. 18:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és szokott hasogatni a petefészkem elég sűrűn az mitől lehet? Mintha peteérésem lenne de közben nincs mensim.
2010. nov. 9. 05:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló volt az én esetem is. Szept 20-án volt az utolsó mensim, és utána nem jött meg Örültem, hogy terhes vagyok de a tesztek negatívak lettek, okt 25-én csináltam az utolsót (negatívat), és akkor feladtam, mert mindenki meggyőzött, hogy biztos fel van borulva a hormonháztartáson, meg nem volt peteérésem és ez kimarad. Nov. 2-án még mindig semmi nem volt és csináltamegy tesztet ami halvány + lett, néhány nap múlva erősebb. Tegnap voltam nőgyógyásznál 4-5 hetes terhességet állapított meg 3mm-es petezsákkal, és azt mondta minden rendben, csak kései peteérésem volt.Az mondta, hogy a fogamzásgátló abbahagyása után bármikor kilökődhet egy pete.( Én jun.-ban hagytam abba) Nem kizárt hogy nálad is hasonló a helyzet.Majd írj!
2010. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Nekem is negatívok lettek a tesztek még vasárnap is sajnos.Szedem a gynex cseppet már 3 hete és félek,hogy az zavarta meg a hormonjaimat ugyanis nekem a progeszteron szintem 3,5 volt és erre ajánlották a gynexet.A lányomnál is csak 8 hetesen mutatta ki az uh hogy baba van. Reménykedem nagyon,hogy a hétfői vérvételből ki derül valami jó hír.

2010. nov. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!