Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudok felhőtlenül örülni....

Nem tudok felhőtlenül örülni. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Babás vagyok és semmiféle földöntúli boldogság nem vesz körbe. Emiatt szörnyű lelkiismeret furdalásom van. Kb. 7.hetet taposom, többet hétfőn tudok meg a dokiviziten.

Férjemmel madarat lehetne fogatni de én annyira óvatos vagyok érzelmileg, hogy már magam is meglepődöm magamon. Nem érzem magam rosszul, egyszer volt egy kis hányás, kajával okosan kezelem a problémát - meghát szerencsés is vagyok eddig. Szédülés, feledékenység és kész.

Nem vagyok izgatott, úgy érzem, mintha nem is én lennék magam. Csak egy test és kívülről figyelem a történéseket.

A másik az, hogy nem gondoltam, ilyen hamar babás leszek. Olyan sokan próbálkoznak sokáig én meg szinte azonnal babás lettem. Tudom, hogy hálásnak kellene ezért lennem, mégis, tele vagyok vegyes érzelmekkel, üres gondolatokkal. Miért van ez?


2009. ápr. 11. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia nem vagy egyedül ezekkel az érzésekkel.. de talán ha meghallod majd az uh-n a szivét dobogni és képet kapsz rola...az idö folyamán meg fog válltozni az érzésed, ne félj.
2009. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez is a terhességgel és a hormonváltoással jár, a dokivizit, az uh, a kép, és amikor vége az első 12 hétnek és az érzeli hullámvasútnak igazi kismamis érzéseid lesznek, nyugi!
2009. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nalunk ugyanez volt a helyzet!

Augusztusba megvolt az eskuvo,oktoberbe mar pozitivat teszteltem.

Nem gondoltam h ilyen hamar babas leszek,azelott evekig megszakitasosan vedekeztunk,megse lettem terhes.

Nalunk is a ferjem nagyon boldog volt.En viszont meg voltam ilyedve.

Aztan jottek az hetek,az elso 3 honap nekem eleg borzaszto volt.Allando hanyinger,semmit nem birtam enni,se fozni,semmilyen hazimunkat nem tudtam elvegezni.Raadasul kulfoldon,messze a csaladomtol,barataimtol es akkor meg internetem se volt.

Ugy h meg depis is voltam.

Viszont ahogy jobban lettem,a poci is elkezdett novekedni,es lassan a mozgasat is kezdtem erezni,egyre boldogabb lettem.

Most 28 hetesen szinte en vagyok a legboldogabb kismama vilagon.

Jo kedvvel ebredek,csinalom a dolgomat,vasarolok a babanak es a ferjemmel jobb lett a kapcsolatom mint valaha.

Ugy h fel a fejjel!Hidd el h fog ez valtozni!

Kitartast es szep babavarast kivanok neked.

udv:28 heteske

2009. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a megváltozott hormonháztartásod okozza, ne legyen bűntudatod. Gratulálok a babához!
2009. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj Csajok,

Nagyon megrikkattatok! Igazából a bőgés az egyszem ami a legjobban megy....

2009. ápr. 11. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!