Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy év után sikerült pozitívat...

Egy év után sikerült pozitívat tesztelnem. De nem tudok még sem felhőtlenül örülni! Volt már így más is?

Figyelt kérdés
Megijedtem pedig vártuk a babát. Most hogy sikerült majdnem depressziós lettem.
2010. nov. 1. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is több mint egy év után teszteltem pozitívat, és hirtelen azt sem tudtam sírjak vagy nevessek, kicsit megijedtem, pedig már nagyon vártunk rá!

Csodálatos 9 hónap következett, és immár 18 hónapos a kisfiam. Teljesen megváltozott az életünk, minden nap csupa-csupa boldogság.

Gratulálok, és boldog babavárást kívánok neked!!

2010. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy:) én is gratulálok neked. Talán csak a változástól ijedtem meg?! nem tudom. de még most sem tudok neki örülni.( Úgy ahogy kellene:(
2010. nov. 1. 14:23
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem természetes, hogy most így érzel. Hidd el sokan éreznek hasonlóan a pozitív teszt láttán, mint Te.

Sok lombikos is hasonlóképpen érez, pedig ők aztán megküzdenek a babáért.

Nyugi, változni fog ez az érzésed, amikor meghallod a pici szívhangját. Meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy most már minden más lesz. Menni fog, meglátod :)

Minden jót kívánok Neked!

2010. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, de tudnod kell, hogy ez csak az első lépcső ahhoz, hogy megszülessen egy egészséges kisbaba. Előszőr el kell telnie az első 12 hétnek, hogy minden ok legyen, majd még utána is hosszú az út...
2010. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom. És remélem hogy minden rendben lesz. És meg tudunk neki adni majd mindent. És megbarátkozok a dologgal. Erre mondják azt hogy amire sokáig várunk utána már nem is olyan édes. De az!!csak most kicsit betojtam:S
2010. nov. 1. 14:44
 6/13 anonim ***** válasza:

gratulalok :):):)

en 7 evet vartam egy veteles utan a kisbabara, 7 hetes, itt szuszug mellettem, de a mai napig van olyan pillant, amikor ugy erzem, nem vagyok eleg a feladathoz

te is csak megijdtel, de idovel megvaltozik majd ez az erzes

sok boldogsagot

2010. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm. És gratulálok a picihez. Most úgy érzem túl gyorsan kell felnőnöm. vagy is hirtelen. Mert minden megváltozik és félek hogy kevés leszek hozzá. De remélem ez a fura érzés elmúlik!
2010. nov. 1. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:
én mit meg nem adnék,hogy végre én is pozitívat teszteljek!!! :'(
2010. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hidd el én is így voltam vele. Több mint egy évet vártam rá. De ez a hülye érzés nem hagyja hogy felhőtlenül boldog legyek!!!! De remélem elmúlik mikor meghallom a a kis szívverését!!!!Neked pedig szorítok hogy mielőbb babás legyél!!!!
2010. nov. 1. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Elmúlik és fogsz felhőtlenül örülni is :-) bár lehet, ezek csak kósza pillanatok lesznek, mert most már mindig ÉRTE fogsz aggódni :-)

Közel 3 év lombikozás után is képes voltam kétségbeesni, szóval nyilván teljesen normális az érzés :-D mondjuk a kétcsíkos pillanatokban felhőtlen volt a boldogság, de aztán, mikor tudatosult a dolog... :-DDD most 37 hetes a pocaklakó és a kezdeti kétségbeesés utolsó írmagja akkor múlt el egy csapásra, mikor a 7. héten elkezdtem vérezni :-( na, azt nem kívánom senkinek, Neked meg pláne nem!

Próbálj meg nem sokat gondolkodni :-) minden rendben lesz és élvezni is fogod és örülni is fogsz, nagyon és igazán és szívből :-)

2010. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!