Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami gond lehet velünk?

Valami gond lehet velünk?

Figyelt kérdés
5hónapja próbálkozunk a babával,eddig sikertelenül.Járok dokihoz,aki megállapitotta hogy velem minden rendben van.Ebben a hónapban peteéréskor voltunk együtt,mégsem sikerült.Párommal lehet valami gond,vagy csak túl görcsösen akarjuk már a babát?Ti hány hónapot próbálkoztatok mire összejött?
2011. aug. 10. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3 év után estem teherbe! Lemondtam a babáról és akkor jött össze.Azután 5 év telt el,de annak vetélés lett a vége és azóta sem sikerül újra teherbe esnem. Nem adom fel,nem görcsösen akarjuk,de azért letörök mint a bili füle mikor megjön és megjön és megjön... De a fiam ilyenkor persze kárpótol mindenért!
2011. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon aggódsz, a fiúknak nagyon egyszerű, egy mintát kell leadni és meg is van az eredmény, veled ez előtt ne is csináljanak semmit, mert nekik csak ennyi, de minket műtőbe is tolhatnak ha x ideig nem sikerül pl, aztán lehet a pasinál van valami...


De 5 hó nem nagy idő még, nyugodj meg! Bár nekünk azt hiszem 4hó alatt sikerült kb., de van akink pl 8hó...

De valóban, én is azt tudom mondani, nekünk is akkor sikerült mikor elengedtem a dolgot, azt mondtam,"hamarosan lesz babánk, jön amikor jönni akar, addig is jót szerelmezünk mikor jól esik" S így is volt, persze figyeltem a pé-m, de amikor úgy gondoltam, hogy kéne együtt lenni, de nem úgy jött ki és mégsem voltunk együtt nem problémáztam rajta, együtt voltunk másnap, mikor kedve volt mindkettőnknek pl... Persze azért magamban kitöttem egy időt ha még x hónapig nem sikerül akkor doki...

Na mikor így elengedtem a dolgot, és nem paráztam rá pé-kor,hogy most aztán együtt kell lenni, hogy sikerüljön, na akkor sikerült!

2011. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hónap után sikerült.Először én is nagyon görcsösen akartam,minden hónapban figyeltem hogy megjön-e.Aztán mikor már úgy voltam vele hogy úgyis megjön,egyszer csak nem jött meg.
2011. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kor is okozhatja. Én 26 évesen 2hónap után teherbe estem; most 39 éves vagyok és a párommal 3éve próbálkozunk, de semmi. (Pedig egyikünkkel sincs semmiféle nemi próbléma). Próbáld ki a cickafarkfű teát, vagy a baratcserje cseppet! Én tegnap olvastam róla ezen az oldalon. Holnap meg is tudakolom, hogy hol lehet venni és elkezdem. ;)
2011. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért nem csak a kortól függ.Én is 26 éves voltam és amint írtam 9 hónap után sikerült.
2011. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért amíg a párodat ki nem vizsgálják nem tudhatod,hogy minden ok.Általában 1évet szoktak várni,de ha nagyon szeretnétek most babát én elküldeném egy kivizsgálásra.
2011. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok,a párom pedig 26éves.Mult hónapban volt egy cisztám,szerintem ez már másodszor újult ki,mert a próbálkozás alatt már másodszor produkáltam ugyanezeket a tüneteket.Remélem a párommal sincs semmi gond és hamarosan összejön a baba.Megpróbálom elengedni magam és nem a babaprojektre gondolni szex közben...Ti,akinek 9hónapra jött össze-szedtetek valami vitamint a pároddal?
2011. aug. 11. 11:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem.Nem szedtünk semmit.Csak próbálkoztunk naponta-2naponta együtt voltunk.
2011. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És gondolom nem agyaltál egész nap azon hogy valamelyikőtökkel lehet-e valami probléma?Megpróbálom következő hónapban elengedni magam,terelni a gondolataimat a babáról...Csak még egy kérdés?Peteéréskor voltunk együtt ebben a hónapban,mégsem sikerült.Ez sem utalhat gondra?Vagy csak lehet későn bújtunk már össze?
2011. aug. 11. 13:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül utalhat bajra.Ugye azt mondják a peteérés a ciklus közepén van a 14 nap körül.Hát nekem a kislányom a menstruációm utáni héten fogant,vagyis a ciklusom elején.Lehet hogy nekem akkor is volt peteérésem.
2011. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!