Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen okból nem sikerül...

Kinek milyen okból nem sikerül/sikerült teherbe esni? Mennyi ideig vártatok, mennyi ideje vártok rá? Ki jár meddőségibe és ki sima nődokihoz? Mindenki válaszoljon légyszi, hátha tanulunk más történetéből.

Figyelt kérdés

Azért vagyok kíváncsi rá mert a saját történetem is nagyon hosszú és bonyolult és , remélem csak én vagyok úgy vele hogy ilyen szerencsétlenül alakult az eddigi 3 éves babaprojektem amiből még nincs babó.

HA LEÍROD A SAJÁT TÖRTÉNETED HÁTHA KÖNNYEBB FELDOLGOZNIA KUDARCOT AMIT HÓNAPRÓL HÓNAPRA ÁTÉLÜNK MI NŐK , azért tettem fel-e kérdést mert nekem is nagyon nehéz és néha jól esne valakinek kiönteni a szívem de sajnos nincs kinek és a párom meghallgat de mégsem olyan mintha egy nőnek mondanám....

Mindenkinek köszönöm szépen.

:-))


2009. ápr. 12. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Őszintén sajnálom, ami veletek történik, de hidd el ennek is oka van! A Jó Istennek biztosan célja volt/van hogy eddig nem sikerült a kisbabátok. Nekem az egyik ismerősömék azt mondták, h csak meddőségibe NE mert ott teljesen leépítik az embert. Nekik is 3 év után sikerült, mikor már annyira nem foglalkoztak a témával. DE H IS LEHETNE NEM FOGLALKOZNI VELE??? Igaz? Olyat is ismerek, akiknek 8 éve nem sikerült, örökbe fogadtak egy babát, és utána összejött. Szerintem a Jó Isten addig azért nem adta meg nekik a babát, mert nekik előbb azt a kicsit kellet örökbe fogadniuk. Biztosan oka van. Sok kitartást, szerencsét kívánok nektek
2009. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm szépen a kedves szavaid jól esnek , már túl vagyunk egy nagy huza vonán minden fajta vizsgálaton sehol semmi baj , probléma minden vizsgálati eredményünk tök jó és mégsem jön a babó , nem lehet nem ezzel foglalkozni már olyan szintre jutottunk el a párommal hogy ha nincs pém nem is nagyon vagyunk együtt és ebből baj lesz mert már annyira szeretnénk , ez tudom elmebaj de nincs kinek kibeszélni a a fájdalmamat és gyűlik bennem , és nem tudom mi lesz a vége már egy rahedli pénzt kifizettünk eddig a semmiért és még sincs babónk miért ver minket a jóisten lehet azért mert nem avgyok vallásos?Mert nem vagyok megkeresztelve sem?

Vagy mit vétettem hogy ez a bűnöm soha nem loptam csaltam hazudtam dolgozom napi 12 órát hogy megéljünk és mégis büntet a sors ez igazságtalan de remélem másnak sokkal könnyebb mint nekem ....

2009. ápr. 12. 18:42
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Nálam 2 éve diagnosztizáltak endometriózist. Egy régebbi kapcsolatomban a vége felé már nem szedtem a gyógyszert, mert valahol éreztem, hogy úgysem leszek terhes (ez lehet, hogy most hülyén hangzik). Valahol éreztem, hogy valami "bajom" van. Sajnos be is jött. Amikor műtöttek, és kiderült, hogy mi a bajom, már egyedülálló voltam. A műtét után 3 hónapig GnRh injekciót kaptam. Majd megkérdezte a doki, hogy akarok-e gyereket. De mivel egyedülálló voltam, természetesen nem akartam. Fogamzásgátlót kellett szednem folyamatosan, szünet nélkül. (Közben összejöttem egy gyerekkori barátommal)De csak pár hónapig szedtem, mert iszonyatosan fájtak tőle a melleim. A párommal nem védekezünk, mégsem leszek terhes. Valószínű, hogy visszafejlődtek azok a csomók, szigetecskék. Készülök dokihoz, de nem tudom, hogy kihez menjek. Nagyon sok orvosban csalódtam. A másik, hogy mindemellett még autoimmun betegségem is van, szóval nem vagyok egy egyszerű eset... De várok a csodára...

Nálad mi a helyzet? Mi okból kifolyólag nem érkezik a babóca?

2009. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Második vagyok. Ilyenen ne is gondolkozz, hogy azért nem sikerül a baba, mert nem vagy megkeresztelkedve. Ez butaság. Egyébként én is tök sokat gondolkodok rajta, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen. Pont én, aki rajong a gyerekekért, és a gyerekek is rajonganak értem. Az összes barátnőm mostanság szült. Az egyik barátnőmnek decemberben volt 1 éves a kislánya. A másik barátnőmnek 7 hónapos a kislánya. A harmadik barátnőm februárban szült, a negyedik márciusban. A munkahelyemen is sorban születnek a babák. Sok helyen olvastam, hogy nem szabad nagyon rágörcsölni. Sok helyen tényleg akkor jön össze a baba, amikor már feladták.
2009. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szia.

Nagyon sajnálom ami veled történik tényleg nehéz neked is , nálunk fogalmuk sincs az orvosoknak hogy miért nem jön a baba már mindent kivizsgáltak műtöttek sehol nem találtak semmit pedig meddőségibe járunk , várjuk a csodát de tudom soha nem jön , talán nekem soha nem lesz már babám , és nem én lennék a családban az egyetlen aki így jár a nagynénémnek sem lett soha és nála sem tudták megállapítani mi volt a baj ott sem derült ki soha és nincs gyermeke én is igy fogok járni.....

2009. ápr. 12. 18:52
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Talán nagyon hülye ötlet, de írd ki valahova, ahol mindennap látod, hogy ebben az évben megfogan a baba. Én hiszek ebben:) Nem értem , mi lehet a probléma, de az már egy jó pont, hogy nem biológiai okok zárják ki a teherbeesést. Gondolom mindenféle szereket is kipróbáltatok már. Nekünk a 4. hónapban jött össze, de így is rossz volt előtte, ugyanis én azt hittem, hogy amint nem védekezik az ember, egyből jelentkezik is a baba... Hát jó nagy pofára esés volt, nálam kimaradt, hogy peteérés is van, ráadásul havonta ált. 1x..

Egyébként nekünk úgy jött össze, hogy minden 2. nap kötelezően akcióztunk, és mindig én voltam alul, a csípőmet is megemeltem egy kis időre, hogy ki ne csordogáljon, és hanyattfekve aludtam el. Persze nem az igazi így kötelezően, tervszerűen együttlenni, de mégis meghozta az eredményt:)

Nem jó ilyenkor azt mondani, hogy fel a fejjel, de hát mi mást is lehetne:)

ÖSSZE FOG JÖNNI, ÉS íRD IS KI!!! :)

2009. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok: én nagyon-nagyon rágörcsöltem, másra sem tudtam gondolni + vallásos én sem vagyok.
2009. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanácsodat és kiírom most rögtön , és ez kötelező együttlét már nem megy csináltuk másfél évig már nem megy mert nem kívánom a sexet minden másnap ez a sok kudarc elvette a kedvem tőle pedig régen milyen mániákus voltam de jó lenne most is :-)

Ki írom , megígérem , most rögtön meg is teszem....

2009. ápr. 12. 18:58
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Szia én is ebbe a cipőbe járok és azt hittem én vagyok az egyedüli aki 3 éve próbálkozik, és semmi eredménye nincs. ha gondolod írhatsz emailt nagyon szivesen meghallgatlak és elmesélem az én történetemet beleértve a sexet és a lelki gyötrelmet is

tényleg nagyon szivesen Letti voltam

puszi

2009. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Az első vagyok. Az jutott még eszembe, h mikor mi szerettük volna fél évig nem sikerült, és vettem ovulációs tesztet. Volt, h 60 napig nem volt menseszem és mégis beletrafáltunk az ovu teszttel a peteérésbe. És anyukám jár természetgyógyászhoz, és én is elmentem és mondtam, h babát szeretnénk. És a következő mensi már nem jött meg. Biztos volt összefüggésben az ovu teszt és a természetgyógyász. :)
2009. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!