Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 1 héttel hányinger...

Mensi előtt 1 héttel hányingerem volt, szédültem, azóta nagyon durva fehér folyás, és persze babát szeretnénk! Ilyen tünetekkel, milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A múlt héten én is rosszul voltam, hányinger, szédülés, álmosság. Holnapra nem várom. Fehér folyás nekem is volt de tegnap sajnos már ilyen rózsaszines folyásom volt. Lehet hogy nekem megfog jönni. Ja és egész héten olyan megjön érzésem volt! Drukkolok hogy neked azért legyen baba!!!!
2010. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megjön érzésem nincs(még),máskor is volt folyás, de ezt szabályosan érzem,hogy mikor jön ...szóval elég furcsa. mondjuk hányinger szédülés is csak 1 nap volt délelőtt.
2010. ápr. 12. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Most akkor tisztázzuk: megjött vagy nem? És ha nem, mikor kellett volna? Egyébként terhességnél van nagyon durva fehér folyás, bár mensi előtt egy héttel még nem hinném, hogy produkálsz ilyen terhességi tüneteket. Ha nem jött meg, csinálj tesztet, lehet, hogy babás vagy!
2010. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 héttel,pontosan 5 nap múlva kellene nem megjönnie.
2010. ápr. 12. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig azt mondom, hogy nem hinném, hogy ilyen hamar lennének tünetek. Szerintem korai! Nem akarlak megbántani, de nem lehet, hogy csak bebeszéled magadnak? Csak azért mert mielőtt terhes lettem (3 évet vártunk rá) én is mindig a terhesség tüneteit tapasztaltam magamon. Bementem a gyógyszertárba és már kérés nélkül adták a terhességi tesztet :) Aztán végre pozitív lett, de igazi terhességi tüneteim, csak a 3. hét körül kezdődtek: mellfeszülés, hányinger, de csak akkor ha nem ettem. Ez volt a második fiamnál. Az elsőnél az össz tünet annyi volt, hogy nem jött meg a mensim.

Igaz, amikor elmarad a mensi, elvileg már 2 hetes vagy, lehet tünet a durva fehér folyás, de igazából ez akkor derül ki, ha kb. 1- másfél hét múlva csinálsz egy tesztet. Én drukkorok, de szerintem még ne éld bele magad!

2010. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.elvileg holnap kellene nem megjönnie, de semmi jele.ugyanúgy az a folyásom van, és valahogy a közérzetem más. a tünetek is csak néha voltak, tehát nem állandóan.majd kiderül, bízom benne.beleélni nem élem magam abszolút, nem rohangálok tesztekért, megyek kondizni, dohányzom is (sajna).ha már tuti van bennem valami, akkor abbahagyok mindent. majd megírom ,hogy mi lett....
2010. ápr. 16. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!