Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehet, hogy azért mutatja...

Az lehet, hogy azért mutatja ki a 2. csíkot a teszt, vagy azért erősödik lassabban, mert progeszteronhiányom van?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A teszt a HCG-re reagál, másra nem, úgyhogy nem valószínű
2011. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel a teszt Bhcg mutat ki, ezért a progeszteronnak semmi köze a dologhoz. A progeszteronhiányra görcsök és vérzés utal.
2011. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De emiatt nem termelődhet lassabban a HCG?
2011. aug. 14. 18:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Most teszteltem halvány +. De naponta 1x 2x nagyo halvány barna pecsételés vana tisztaságimon. Nincs 5 Ft-os nagyságú.Holnap megyek a dokihoz.Ha ezt említem neki,ad gyógyszert?
2011. aug. 14. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes lehetsz? Úgy tudom, h kb a terhesség 6-7. hetétől adnak progeszteront, h támogassák a lepényt, de ha többször volt vetélésed, akkor azonnal el kezdenek foglalkozni veled. Sokszor sajnos orvos is válogatja, h mikor mit csinál.
2011. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 hetes vagyok. Volt már egy vetélésem.
2011. aug. 14. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor menj holnap be a dokihoz. Remélhetőleg jót fogsz ki. Persze, az is lehet, h olyan vérzésed van, ami pár nőnél előfordul, ami olyan barnázásszerű pár napig, de attól megmarad a baba.

Minden esetre, ha ebből nem is maradna terhesség, azért még ne törj le. A következőnél az ovukor kezdj el e-vitamint szedni és szedd folyamatosan, mert megelőzi a vetélést.

Szorítok, h megmaradjon a baba!

2011. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 15. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!