Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaposvári meddőségi központba...

Kaposvári meddőségi központba jár valaki? Elmesélnétek, hogyan működik?

Figyelt kérdés

Milyen módon lehet oda bekerülni,mennyi időn belül kapok időpontot,mennyit és mire kell fizetni,vagyis hogyan zajlik ez az egész?

Köszönöm.:(


2011. aug. 14. 22:25
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én már voltam, csak felkell menni az Intézetbe és ott mindent pontossan elmondanak. Nagyon barátságosak az asszisztensek, és adnak tájékoztató lapot amin mindegyik kezelés ára rajta van ,ha náluk akarod csináltatni. De olcsóbb ha a tb kártyádal csináltatod meg. Akkor csak a nőgyógyászodal íratsz beutalót. /vérvételre TSH stb.../

2011. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nektek sikerült a baba?
2011. aug. 15. 20:18
 3/3 anonim válasza:
Sajnos nem:( Nem volt peteérésem az 5X adag injekció hatására sem. Lekéstem róla:( Nekem már nem valószínű, hogy lesz babám. A költségeink " csak" 100 körül voltak így, mível a peteleszívásik el sem jutottam. Pedig az első 100 jelentkezőben voltunk.Az injekciók kerülnek sokba, azok nagyon drágák.
2011. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!