Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt menszesz után 19...

A nemvárt menszesz után 19 nappal üres petezsák?

Figyelt kérdés
Hasi és nem hüvelyi uh-val egy 24 mm-es üres petezsák látszott.A doktorúr azt mondta,ez még ilyenkor természetes.De én aggódom...
2011. aug. 15. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most olyan 6 hetes lehetsz, ugye? Nekem 5+5 hetesen csak üres 8 mm-es petezsákom volt. 8 hetesen meg 16 és 18 mm-ek voltak az ikrek. Ha doki azt mondta nem aggódj ez így még jó, akkor biztosan minden ok lesz. :-)
2011. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam itt több helyen,hogy hasi uh-gal nem igazán lehet még ilyenkor látni(ráadásul igen elavult szerkezet),mert a modernebb a másik rendelőben van,ahova pénteken kell menjek.
2011. aug. 15. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasinál nem lehet úgy látni, bár nekem mindig láttak mindent, elég vékony a hasfalam. Ne aggódj, csak pozitívan és nem lesz gond. Én is 3 hétig vártam, mire mentem uh-ra és látod nem lett semmi gond. :-) Egyid fiam épp "eszegeti" a lányom benti cipőjét, lányom meg mikorfonjába énekel. Na most támadnak a fiúk.....
2011. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy nekem elég vastag a hasfalam,sajnos...
2011. aug. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!