Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre -szombatra ki nem...

Péntekre -szombatra ki nem várja, tünetek vannak, mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 16:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hallod nekem nagyon úgy tünik h meg fog jönni sajna :( azt érzem megfog most már nagyon úgy fáj a hasam :(!Rem.neked nem :)
2011. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem bírtam magammal ma is teszteltem sajnos egy negatívat :((

Még kíváncsi leszek csütörtökön pénteken ... Én is azt érzem ,hogy meg fog jönni de az első terhességemnél szinte meg is jött csak rövid volt és nem pirosas .. Passz majd kiderül .. !

2011. aug. 16. 12:26
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor van remény ha az elsőnél is így volt:)! Nekem volt minden bajom de ez az egy kimaradt h vérezzek...vagy ilyesmi!!Azért még bízzunk ;)!
2011. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Több tesztet előttem mire pozitív lett az első babámnál :)
2011. aug. 16. 13:11
 15/23 anonim ***** válasza:
Rem.most is így lesz :)! Nálam már nem tom mi van??De fáj a hasam egyfolytában megjön érzés és barnázás de csak kicsit!Meg fáj a derekam ami nem szokott.Meg a cicim is picit!!Ebből mi lesz??Nekem az első babánál 2 tünetem volt.Írtó feszült voltam és nagyon fájta cicim ami sosem szokott mielőtt megjön!
2011. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan mintha mindjárt megjönne ,a feszültség itt is sajnos megvan ! Hát fogalmam sincs ........ Én nem barnázgatok ,semmi ilyesmi de a derekam nekem is fáj!
2011. aug. 16. 21:06
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehetne már péntek :)
2011. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én holnap tuti tesztelek egyet :))
2011. aug. 17. 18:07
 19/23 A kérdező kommentje:
Ma is teszteltem egy negatívat ... Ebből már nem lesz semmi ,holnap vagy szombaton meg kell jönnie ... !
2011. aug. 18. 11:44
 20/23 anonim ***** válasza:

sziasztok,én mára "nem"vártam,és nem is jött meg eddig,lekopogom.

de nem is görcsölök,pedig nagyon szoktam,és idáig mindig előbb jött meg vagy napra pontosan.Nagyon jó kedvem van már 1 hete pedig ilyenkor depis szoktam lenni,mindennen felszoktam húzni magam,meg veszekedek,de most nem.A mellem nagyon érzékeny,fájdogál néha néha.Nagyon reménykedek benne.Nincs még gyerekem,ez az első hónap.Reménykedek.Az a jó,hogy most az ünnep miatt nem tudok tesztet venni,különben már megcsináltam volna,majd jővőhéten tesztelek.

2011. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!