Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom. Van...

Szombatra nem várom. Van olyan teszt, ami már most kimutatná, ha van baba?

Figyelt kérdés
Tudom, érdemes megvárni, hogy ne jöjjön meg, de itt vannak rutinos tesztelők, biztos tudtok okosat mondani. :)
2011. szept. 13. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez 10-es tesztet (mondjuk Clearblue) holnap reggel ellőhetsz, de még tényleg nagyon korai!
2011. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 13. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nem várt UTÁN 4 nappal is negatív lett, a 10. napon lett pozitív, a második terhességnél mér nem is pufogtattam feleslegesen a teszteket. Téged is türelemre intenélek, hidd el, jobb várni, mint csalódni.
2011. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
még nagyon korai. nekem a clearblue-val volt nagyon halvány 28.napon,de én akkor már éreztem is h az vagyok/nagyon érzékeny vagyok/
2011. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, én is a Clearblue-ra esküszöm, bár az tréfált meg...
2011. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!