Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdem nem bírni, már megint...

Kezdem nem bírni, már megint biokémiai terhesség? Vagy csak késés? Bocsi a hosszú magyarázatért.

Figyelt kérdés
Címszavakban ez történt velem az elmúlt 3,5 évben: 1 év próbálkozás, nőgyogyi szerint minden oké, utána meddőségiben magas FSH diagnózis (3 hormonszint is rossz), kb 8 hónap küzdelem levinni az FSH-t, utána sikertelen lombik, amikor a következőre készültem, endometriózis diagnózis, fél év küzdelem, sikertelen, így egy éve műtét, utána fogigátló. A fogigátló utáni második hónapban spontán terhes lettem, de 9. hétben elvesztettem a babát. Utána 3 hó után biokémiai terhesség, ami úgy indult, hogy késett, de csak a 6. napon lett halvány pozi a teszt, ami nem erősödött, vérvétel szerint lassan csökkent a HCG, megjött, spontán elment a baba. Ez a következő hónapom, megint késik, már 2 napja, nagyon erős hasszurka napok óta (terhességeknél is volt), tesztek negatívak. Szerintetek megint ugyanaz lesz, megint biokémiai terhesség? Már teljesen ki vagyok készülve.
2011. aug. 16. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami veled történt, ezt tényleg nagyon bonyolult és nehéz. Mi is 2,5 éve próbálkozunk de én az orvosom unszolása ellenére sem vettem még rá magam az inszemre vagy a lombikra csak egy pár monitorizált ciklust próbáltunk meg eredménytelenül, a legutóbbi mensim pénteken jött meg és 4 napot késett és iszonyatosan erős volt és csak 2 napig tartott, szerintem nekem is ugyanaz volt mint neked a legutóbb.:( Mindenesetre én bizakodok és remélem hogy neked most sikerül, majd írdd meg, hogy mi lett !
2011. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!