Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú, de kevés menzesz...

Hosszú, de kevés menzesz (barnázás) előfordulhat terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Már 9 napja barnázok,és semmi jelét nem érzem, hogy megjönne. Kicsit érzékeny a mellem, és most felmerült bennem, hogy mi van, ha most sikerült teherbe esnem! Mindig van menzesz előtt pecsételő vérzésem, de nem ilyen hosszan. Azt is olvastam, hogy akinek van egy kis hormonproblémája annak tarthat tovább a menzesze terhesség alatt is! Tudom, hogy azt tanácsoljátok,hogy teszteljek, de volt már ilyen valamelyikőtöknek?
2010. dec. 2. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
azért kellene, hogy tesztelj gyorsan, mert ha terhes vagy akkor s.o.s. orvoshoz kéne menned, mert akár a vetélés jele is lehet. hormonpótlással megelőzheted...
2010. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igazad van! Ebbe bele sem gondoltam!
2010. dec. 2. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

amúgy nem írtad, hogy mennyi napot késik.

kívánom a legjobbakat!

-1.-

2010. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Sárgatest-elégtelenség. Hormonpótlás kellett. Eleinte hetekig, aztán a 14. Hétig négyhetente véreztem, barnáztam. Végül 42 hétig lakott a pociban. Már 5 éves. Szorítok nektek!
2013. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!