Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. -én voltunk együtt, lehet...

4. -én voltunk együtt, lehet még negatív a teszt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:30
1 2
 11/14 Ildiko-ka válasza:
ja azt el felejtetem irni hogy merem a homet is es az meg fent van es nalam is ha le esik egybol fogom tudni hogy meg jon majd a havim.de remelem meg sem jon eben a honapban!
2011. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ildiko-ka válasza:

Hello

Sajnos nem jot osze a havim meg jot meg hamarab egy napal mint ahogy vartam volna penteken reggel hol ott csak szombatra vartam pedig a hom nem esetle olyan nagyon mint maskor.na de ez van sajnos majd ezutan ma mar alig van valami ugy ogy nemsokara megint nekikeszthetunk ma meg kelesz menyek dokihoz azt mondta hogy menyek visza ahogy jelentkezet a havim. ti hogy altok veletek mi van nem irtatok egy ideje?van akinek oszejot?udvozlok mindenkit!

2011. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2011. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

08-16 16:23 vagyok.


1 hetig pecsetelt,verezgetett,most szombaton megjott... :( de mindenkeppen megyek orvoshoz,mart valami nem stimmel. 3.napja van meg es folyamatosan gorcsol a hasam. altalaban 1 napig szokott. szoval a tokom kivan.

2011. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!