Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg! Ha véletlenü...

Nyugtassatok meg! Ha véletlenül most sikerült, lehet valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Már jóideje szeretnénk babát a férjemmel, de konkrétan csak másfél hónapja vagyunk rajta a babaprojekten. :-) Ezt úgy értem, hogy azóta számolgatunk is, hogy valyon mikor lenne ideális összebújni. Kb. ápr.7-10-e körül lehetett peteérésem. Szeretkeztünk ekkor többször is. De előtte összeszedtem egy csúnya megfázást. Algopyrint és Neo Citrant szedtem elég sokat. Ha megfogant a BABÓ, a betegségemtől, vagy a gyógyszerektől lehet valami baja?
2009. ápr. 14. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A megfázástól biztosan nem, és az algopyrintől sem. Azt a terhesség alatt is végig lehet szedni. A Neo Citránt nem ismerem annyira, de szerintem az sem árthat ilyenkor. A gyógyszerek csak akkor ártalmasak, amikor a baba leendő szervei kezdenek alakulni. Nálad még csak a beágyazódás zajlott valószínűleg. Szerintem nincs miért aggódnod!

Ági

2009. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja. Hiszen hetekig még nincs kozvetlen kapcsolatba az anyával. Drukkolok nektek ! Nekunk is mostanába mindíg így jon ki. Múlt hónapba én is beteg voltam napokig lázas antibiotikumot is kaptam /terhes kismamáknak valót/ én nagyon legyengultem az antibiotikum nem volt jó a szervezetemnek -gombásodásom is lett /canestent használtam/- azután kaptam másik antibiotikumot ami helyrehozott de sajnos úgy éreztem és tudom abba a hónapba megfogant ugyan de el is ment a baba. Ilyen korulmények kozott nem tudott beágyazódni rendesen.
2009. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sokan nem is tudjak, hogy terhesek, amikor kulonbozo gyogyszereket szednek, megsem lesz baja a babanak. Nyugi, a tieteknek sem lesz! Algopyrint lehet szedni terhesseg alatt es paracetamolt is.
2009. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden válaszadónak köszönöm, már most nyugodtabb vagyok...
2009. ápr. 14. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja sem lehet!

Mikor megtermékenyült a gyógyszer már kiürült!(48 óra alatt)

És a petesejt csak a beágyazódástól van "kontaktba" veled

2009. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!