Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes? Epp...

Ugye nem lehetek terhes? Epp elmult a mesim, mikor egyutt voltunk a baratommal, termeszetesen ovszerrel vedekeztunk. Tegnap kellet volna megjonnie, de semmi.

Figyelt kérdés
A mellem ugyan ugy faj, mint szokott elotte, a szemem is ugyan olyan karikas, es ugyan olyan kiakadt allapotban vagyok. Maskor nem nagyon kesett egy napot sem. Lehet az a 72 oras tabi a hibas amit ket honapja vettem be? De gondolom annak nem tarthat ennyi ideig a hatasa...akkor most mi van? Ja amugy egy hete egyet teszteltem is kivancsisagbol, de negativ...akkor ugye nincs mtol tartanom?
2009. ápr. 14. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az óvszer nem szakadt ki, akkor igencsak valószínűtlen a terhesség. A 72 órás tabletta hatása éppen kis valószínűséggel lehet, de ha az előző hónapban rendesen volt meg, akkor nem lehet . Szerintem csak kicsit késik.
2009. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mult honapban is kesett egy hetet, azelott a tabi beszedese utan rendesen idoben jott meg...
2009. ápr. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!