Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi nézzétek meg a görbém!...

Légyszi nézzétek meg a görbém! Tényleg akkor volt peterésem, amikor a rendszer behúzta?

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 15. 06:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Előző hónapban 40 napra jött meg és nagy valószínűség szerint a 28. napon volt peteérésem,de most tanácstalan vagyok,hogy egyáltalán volt-e. Még annyit a dologhoz, hogy PCOS vagyok. Itt az előző havi ciklusom: [link]
2009. ápr. 15. 06:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem idáig nem volt pé (az nem mérvadó hogy a gép hova húzza be!), de mivel a múlt havi ciklusod is hosszú volt és a 28. nap volt pé ezért nagy valószínűséggel ebben a ciklusban is majd csak ezután lesz.Úgyhogy figyelj nagyon!
2009. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a múlt hónapban a 28. napon volt pé-d. Most is erre számíts. De jó lenne elmenni orvoshoz, mert ez nem normális. Én is pcos-s vagyok, nekem volt hogy nem volt pé-m. Clostit kaptam, 35 napos cikusom lett (43-ból) és a 2. hónapban sikerült a baba.

Azért szorítok! De mérd tovább a hőd, mert még nem volt pé-d.

2009. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28-ik napon volt a peteérésed.
2009. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!