Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hét míg megtudom, hogy...

Hány hét míg megtudom, hogy sikeres volt a közösülés? Hogy lett belőle baba?

Figyelt kérdés
mert valaki mar irja h 4 hetes terhes....ezt honnan lehet tudni?
2009. ápr. 15. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek hangzik, de én mindkét gyerekemnél rögtön megéreztem, rögtön a szeretkezés után.

Ha nem érzed, akkor majd az első menstruáció elmaradása utána tudhatod biztosra, egy teszt segítségével.

2009. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet az utolsó mensi első napjától kell számolni. Tehát terhesség esetén az elmaradt mensi-kor már 4 hetes vagy. Pl. ha február 20.-án volt meg a mensi és márc 20. sem jön meg akkor az már 4 hetes terhességnek számít! rá 2-3 héttel már van szívhang!
2009. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem marcius elsejen volt meg utoljara. 28 napos a ciklusom, ennek ellenere 28.-an nem jott semmi es aztan sem es aztan sem......

28.-a elott egy hettel kb volt egy kis barnazasom (akkor agyazodott be en mit sem tudtam rola)...

2.an csinaltam egy tesztet, pozitiv ra ket napra egy masikat, pozitiv es aztan megegyszer az is pozitiv. Tegnap elott voltunk a dokinal ott is pozitiv es lattuk a petezsakot.

Ultrahang szerint 5 het, doki szerint 6 het 4 nap.

2009. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!