Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nst-t nem oldalt fekve...

Az nst-t nem oldalt fekve kell csinálni? Ma voltam, de a baba nem mutatott nagy érdeklődést, alig mozgot.20 perc alatt 2-3at, hiába probálták ébresztgetni? Más is volt igy? Mit csináltatok, hogy "sikeres" legyen a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizti mélyen aludt a babócád!

Én amikor mentem és éreztem,hogy nincs fenn,akkor lépcsöztem egy kicsit az egészségház elött!Meg guggiltam egy párat!Nálam általában bejött!

2009. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként velem 1-szer történt az,hogy nem sikerült felébreszteni bármit is tettem.Akkor vissza kelett mennem másnap!(első válaszoló)
2009. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én drágámat felkellett rázni. :))

Én ülltem és úgy volt rám kötve az a kerek valami.

Na és mikor felébredt a kicsikém, akkor egyből nyomta el a pocimról azt a kütyüt amin a szívhangot hallgattam. Mindíg arréb ment és nyomta el a pocimtól. :) Nem tetszett neki. 37 heteske

2009. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az NST-t ülve szokták csinálni. És sokszor nem jön össze. Ne aggódj. A babáknak nem lehet parancsolni.:-))
2009. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy mielőtt bementem rugdósótt, mialatt feküdtem nem, aztán amikor felkeltem, mert a védőnő feladta megint rugdosott. :)Ugyhogy kereshettem a doktor bácsim.
2009. jan. 29. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet ulve, hatonfekve, oldaltfekve csinalni ay NST-t. Es ha nagyon alszik, vigyel magaddal csokit, és tömd magadba. Az általában beválik. Nekem mondták, hogy jól reggelizzek be, mert akkor milyen jól fog hancúrozni a kölök. Hát, az én babám általában bizony jókat alszik kaja után. :o)
2009. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig fekve csinálják az nst-t.De ma az én babomat is keltegetni kellett pedig nem szokása lustálkodni olyankor.Bezzeg most estére felélénkült a drágám.

38 hetis

2009. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában útálják a pocaklakók, ha "kagylózzák" őket. Az enyém még a szülés közbeni szívhang hallgatáskor is mindig arrébb húzódott.:))))
2009. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!