Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap óta késik. Még ilyen...

Vasárnap óta késik. Még ilyen soha nem volt, óramű pontosságú 28 napos ciklusaim voltak. Eddig minden reggel 37 volt a hőm, viszont ma reggel 36,8-ra esett le. Akkor ez már nem lehet baba?

Figyelt kérdés
Én még mindig reménykedem, és pozitívan gondolkodom! Segítsetek nekem, mert itt mindig olyan jó tanácsokat kapok!
2008. márc. 6. 13:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%

Nálatok nem találták fel a tesztet? ;-)

Vegyél egyet és nézd meg!!!!

Nagyon drukkolok hogy baba legyen.

Simán ingadozhat a hőd, 2 tized fok nem a világ, lehet holnap már 37,2 lesz. Szerintem nagyon nagy esélyed van akkor ha vasárnap óta késik!!! TESZT!

2008. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
27%
Szia. Várj még egy hetet minimum. Ilyen sajna nekem is volt, és pár nap múlva megjött. Sajnos ez az időjárás negyon be tud kavarni, kicsit ingerlékenyebbek vagyunk. Persze a remény hal meg utoljára, de azért egy negatív teszt még rosszabb. Sok sikert 33 hetes kismama
2008. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De már feltalálták nálunk is. tesztet már csináltam hétfőn, de nega lett. Szerintem akkor még korai volt. Az édesanyám egészségügyis, és az ő tanácsára nem csinálok többet, mert a hétfői is felidegesített. Várok még vasárnapig, és akkor fogok tesztelni legközelebb. Az anyám is 19 évvel ezelőtt már rég tudta, hogy terhes, de a teszt nem mutatta ki neki, és az öcsém 9 hónapra meg is született.
2008. márc. 6. 13:17
 4/38 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem tudom hogy én várnék-e, addig megenném a kalapomat, jobb előbb tudni a nem jó hírt, mint hogy 5 nap múlva megjöjjön és az addigi remény elszálljon. Szerintem legalábbis.
2008. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
csak az az egészben a fura, hogy nekem még soha nem késett egy napot sem. Tavaly júliusban hagytam abba a gyógyszert, és akkortól kezdve is egyből beállt a ciklusom 28 napra. Szóval nekem ez furi.
2008. márc. 6. 13:18
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig jobb egy negát tesztelni, aztán egy pozitívat, mint várni és várni... Én már ellőttem volna egyet. Ilynekor már mutatnia kellene. Csütörtök van!
2008. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tesztet használtál? Én hasonlóképp jártam mint te a hétfői teszteddel. Teljesen meg tudlak érteni!!!
2008. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
és, ha ma tesztelek, és még mindig nega lesz, akkor mire gondoljak? Arra, hogy nem vagyok terhes? Vagy arra, hogy még mindig nincs elég hcg-m? Mert itt sokan írtak már olyat is, hogy kb. 10 nap múlva mutatta ki nekik a teszt.
2008. márc. 6. 13:20
 9/38 A kérdező kommentje:
DM-s clearblue-t.
2008. márc. 6. 13:21
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hasonló volt a helyzet. Pontosan 28 napos ciklusok. A 26. naptól csökkenő reggeli hő. A kimaradt mensi utáni 4. napon mégis két csíkos volt a teszt!
2008. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!