Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok kedden kapom...

Lombikos vagyok kedden kapom vissza a két petesejtet szerintetek szerdán el utazhatok egy hatszáz kilométert nem merem meg kérdezni a dokit mert úgyis majdnem minden doki a pihenést javasolja szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább pihenj, nem hiába mondják a dokik!


Remélem sikerrel jársz! :)

2011. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne menj!

Pihenj inkább sokat, és halaszd el az utazást.

Sok sikert.

2011. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
beültetés után 2 hétig pihi van!
2011. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grófházy ***** válasza:

én először betartottam szigorúan.Sajna nem sikerült.

Másodszorra a beültetés másnapjától rendesen dolgoztam,éltem a mindennapjaimat.És sikerült.

A doki egyébként azt mondta ,hogy sem a fekvéssel,sem a semmittevéssel sem lesz több esélyünk a sikerre.

Nem azt mondom,hogy nagytakarítottam meg cipekedtem,de simán főztem mostam,vasaltam,és elmentem dolgozni.Pedig álló munkát végzek.Kicsit eltereltem a gondolataimat is .Nem állandóan az járt a fejemben,hogy jaj csak sikerüljön.stb.És jobb volt így mint az elsőnél.Ott ez volt minden gondolatom,és már majdenm beleőrültem kivárni a 2 hetet.Így meg gyorsan elrepült az idő.

De ki hogy gondolja

Most vagyunk a 9.hétben.

remélem minden oké lesz

2011. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sumergo ***** válasza:

Én az utolsónál sokat pihentem, és az sikerült, amikor nem pihentem, azok nem sikerültek. A 600 km szerintem sok, én nem mennék.


28+6 hkm (lombikos)

2011. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a dokit kérdezd meg. Az autó ráz, a kolléganőmnek lombik után azt mondta a doki, hogy úgy menjen kocsival haza, hogy tegyen egy nagypárnát a feneke alá. Ennek nyilván megvan az oka. Nekem az 1. lombiknál azt mondták, hogy az első 3 napban kell inkább feküdni, akkor már eldől, hogy be tud-e ágyazódni. Szóval én nem kockáztatnék pont már másnap!
2011. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek csak én is úgy gondolom hogy ülni és várni az eredményre az egy borzasztó dolog mert én az elsőnél azt csináltam és nem jött össze és azért gondoltam egy kis nyaralásra hátha feledi a dolgokat egy kicsit és jön minden ahogy kell . Amúgy a 2. beültetés lesz.
2011. aug. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!