Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve! Miért...

Kétségbe vagyok esve! Miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

Borzasztóan kétségbe vagyok esve! Párommal már van egy közös leányunk, 8 hónapos, rettegek egy második terhességtől! Abortuszra képtelen lennék elmenni, de eltartani még egy babát...


Párommal most távkapcsolatban élünk,egy hete tértem haza tőle, nála töltöttem két hetet. Óvszerrel védekeztünk mindig! Van néhány dolog, ami miatt-bár kicsi az esélye, de félek, hogy állapotos maradtam!

Az egyik az, hogy egyszer kb egy percre úgy szeretkeztünk, hogy nem volt rajta gumi... Vigyázott, hogy ne legyen előváladék, mert elvileg az akkor jön ki, ha visszatartja a magömlést, de nem kellett visszatatrtsa, mert nem volt abban a közeli állapotban. A másik ami miatt bebeszélem magamnak, hogy állapotos maradhattam, hogy miután elmegy még tart nála a merevedés kb 10 percen át, s olyankor nem szakítjuk meg, folytatjuk tovább...


Itt vagyok, 21 éves felnőtt nő, egy 8 hónapos gyermekkel, és annyira rettegek a terhességtől, hogy ha valaki azt mondaná ne maszturbáljak tusolórózsával, mert akkor állapotos maradhatok, méterekre kikerülném még a zuhanyzót is :))


No, szülés óta kb rendszeres a menzeszem. Mindig barnázással kezdődik, másnap pedig menstruálok rendesen. Ez a barnázás tegnap kellett volna megtörténjen, de semmi! És ma sem barnázok! Teljesen az idegösszeroppanás határán vagyok!!! Egész éjjel nem tudtam aludni, 5 percenként azt lestem, hogy barnázok-e már! Miért nem jött még meg?!


Különösebb tüneteim nincsenek, néha a köldököm fájdogál, néha nyomást érzek a derekamban, petefészkemben, de nem feszül az ellöttyedt mellem-ám néha nyilallik-(olyan plötty a szoptatás miatt, hogy szerintem ez már képtelen lenne megkeményedni...), nem érzek hányingert, kívánni kívánok sokmindent, de ez terhességtől független, mindig ez van...

Először 2.-án, utoljára 13.-án voltunk együtt, szóval most kb hiába tesztelnék, mert úgyis negatív lenne...


Szerintetek állapotos vagyok? Persze, tudom, nem vagytok látnokok, így nehéz megmondani, de kicsit mégis obijektívebben látjátok a helyzetet... Én már olyan erősen parázok, hogy nem tudok gondolkodni se tisztán...


Legyetek oly kedvesek, nyugtassatok meg, hogy nem jön a kistesó! :((


2011. aug. 20. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem jön kistesó.

Sokkal valószínűbb, hogy valami miatt kicsit felborult a hormonháztartásod, ha régóta nem szexeltél ezelőtt, akkor akár attól is.

Most meg már csak az idegességtől is simán lehet, hogy később jön meg.

2011. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21 éves sajnos még nem felnőtt nő, ha nem tudja, h az előváladék mindentől függetlenül jöhet, még magömléstől is függetlenül. Felelőtlen voltál, mert aki nem akar gyereket az mminden beahatolásnál fenn tartja a gumit v gyógyszert szed. Inkább tesztelj, mint parázz.
2011. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mielőtt bediliznél - koncentrálj a napi teendőidre, kapcsold be a kedvenc zenédet - ne rágódj. Van egy zen-buddhista mondás: Ami jön, azt fogadjuk, ami megy, azt engedjük. Nem kell görcsösen semmit. Figyelj oda a napi teendőidre, a kisbabára.
2011. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezt az előváladékos dolgot párom mondta, hogy hülyeség, hogy nem érzik a férfiak. Úgy mnagyarázta el, hogy mint mikor nagyon erősen kell pisilnie, s visszatartja, de mégis egy-két csepp kifolyik... Kb így írta le, hogy ilyen érzés...


Köszönöm a bíztatást, most még ez is jól jön.

Az igazság az, hogy ma még rá is alig tudtam rendesen figyelni, mert egyfeszt azon járt az agyam, hogy mikor jön már! Már olyan hülye vagyok, hogy azt beszéltem be magamnak, hogy azért mondja csak azt, hogy "baba", meg "böbebaba", mert tudja, hogy baba van a hasamban! Ezeket már egy hónapja egyfeszt fújja, de mégis ma ezen is kiakadtam...


Sűrün mosdok hidegvízbe, naponta többször is, lehet felfáztam, ezért késik? Vagy lehet azért, mert régen voltunk együtt(áprilisban)? Nem bánom, legyen bármi, csak baba ne! Még ne!

2011. aug. 20. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezer meg egy okból késhet a menstruációd. Felfázhattál, elkaphattál valamit (nem csak szexuális úton, például nyilvános WC-kben is vannak finomságok), felborulhatott a hormonháztartásod, stresszelhetsz, és még miegyéb.


Vegyél tesztet!

2011. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te túlságosan félsz és stresszelsz ezért nem jött még meg. Nekem is előfordult már.
2011. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Még most sem jött meg! Komolyan kezdek beparázni!

Tegnap fájdogált megint a derekam, hasam alja, de semmi...

Meg borzasztóan viszketett a mellbimbóm is...


Ha sikerül veszek ma egy tesztet... De szerintem még nem mutatná ki, vagy igen??

2011. aug. 22. 07:44
 8/13 anonim ***** válasza:
majd írd meg,mi lett az eredmény.nekem 12 napja késik,de negatívak a tesztjeim.ugyanez történt,mint veled.
2011. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na vettél tesztet?
2011. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem kellett teszteljek, mert hála a Jó Istennek, megjött ma a menzeszem :D

Tegnap vettem egy jó forró fürdőt, úgyhogy lehet ennek is köszönhetem...

2011. aug. 23. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!