Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve! Miért...

Kétségbe vagyok esve! Miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

Borzasztóan kétségbe vagyok esve! Párommal már van egy közös leányunk, 8 hónapos, rettegek egy második terhességtől! Abortuszra képtelen lennék elmenni, de eltartani még egy babát...


Párommal most távkapcsolatban élünk,egy hete tértem haza tőle, nála töltöttem két hetet. Óvszerrel védekeztünk mindig! Van néhány dolog, ami miatt-bár kicsi az esélye, de félek, hogy állapotos maradtam!

Az egyik az, hogy egyszer kb egy percre úgy szeretkeztünk, hogy nem volt rajta gumi... Vigyázott, hogy ne legyen előváladék, mert elvileg az akkor jön ki, ha visszatartja a magömlést, de nem kellett visszatatrtsa, mert nem volt abban a közeli állapotban. A másik ami miatt bebeszélem magamnak, hogy állapotos maradhattam, hogy miután elmegy még tart nála a merevedés kb 10 percen át, s olyankor nem szakítjuk meg, folytatjuk tovább...


Itt vagyok, 21 éves felnőtt nő, egy 8 hónapos gyermekkel, és annyira rettegek a terhességtől, hogy ha valaki azt mondaná ne maszturbáljak tusolórózsával, mert akkor állapotos maradhatok, méterekre kikerülném még a zuhanyzót is :))


No, szülés óta kb rendszeres a menzeszem. Mindig barnázással kezdődik, másnap pedig menstruálok rendesen. Ez a barnázás tegnap kellett volna megtörténjen, de semmi! És ma sem barnázok! Teljesen az idegösszeroppanás határán vagyok!!! Egész éjjel nem tudtam aludni, 5 percenként azt lestem, hogy barnázok-e már! Miért nem jött még meg?!


Különösebb tüneteim nincsenek, néha a köldököm fájdogál, néha nyomást érzek a derekamban, petefészkemben, de nem feszül az ellöttyedt mellem-ám néha nyilallik-(olyan plötty a szoptatás miatt, hogy szerintem ez már képtelen lenne megkeményedni...), nem érzek hányingert, kívánni kívánok sokmindent, de ez terhességtől független, mindig ez van...

Először 2.-án, utoljára 13.-án voltunk együtt, szóval most kb hiába tesztelnék, mert úgyis negatív lenne...


Szerintetek állapotos vagyok? Persze, tudom, nem vagytok látnokok, így nehéz megmondani, de kicsit mégis obijektívebben látjátok a helyzetet... Én már olyan erősen parázok, hogy nem tudok gondolkodni se tisztán...


Legyetek oly kedvesek, nyugtassatok meg, hogy nem jön a kistesó! :((


2011. aug. 20. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
örülök hogy megoldódott :)
2011. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 23. 18:49
 13/13 anonim ***** válasza:
naugye.. bezsongtál- egyébként a túl korai "tünetek" gyanúsak, hogy ilyen bezsongás eredményei. Van egy olyan (ideg)betegség, hogy álterhesség - ott is a túl gyors pocaknövekedeés miatt fognak gyanút: 2 hónaposan már 5hónaposnak látszik. Minden mögött-előt-alatt munkál a tudatunk- és ami történik, az már a tudatban megvolt/van.
2011. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!