Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció helyett most...

Menstruáció helyett most fehéres tejszerű folyásom van (nem darabos, nem gomba) Ma voltam túl a 28. napon. Még soha nem történt velem ilyen. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig 26 napra jön meg és előtte, már szokott lenni barnázás, de most ez is teljesen ki maradt.Nagyon stresszes volt ez a hónapom, lehet, hogy ez miatt maradt ki?
2009. ápr. 15. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm Szépen! Csak most már azon aggódom, hogy minden rendben legyen a továbbiakban is.

Ma este megyek dokihoz, remélem tud fogadni.

Hétfőn jelentkezem!

Addig is vigyázz magadra és továbbra is szorítok!!

2009. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmi gond! Csak vigyázz magadra és sokat pihizzél. Én szorítok és veled vagyok! Kellemes hétvégét! Várom jelentkezésedet...
2009. ápr. 17. 20:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! Mizújs Veled? Hogy vagy? Teszteltél már? Vannak tüneteid? Én éjszakánként éhen és szomjan akarok halni.

Pénteken voltam dokinál, megállapította, hogy valóban kisbabánk lesz. :) De sajnos a folyás nem jó, nem természetes és az én esetemben ráadásul fertőzésre utal.

Hüvely öblögető granulátomot írt fel és rakott gyulladáscsökkentőt a hüvelyembe.

04.30 -án megyünk először UH -ra! :) Nagyon félek a vetéléstől. Tudom, hogy nem könnyű neked róla beszélni, de megírnád, hogy nálad miért ment el a baba?

Email címem(ide írj): tessza-mano2@freemail.hu

2009. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Jó régi poszt de hátha lesz még aki válaszol. 16 napja késik , fehéres folyásom van helyette a nemvárt napján tesztem ami 9.en volt akkor negatív volt. Mivel tüneteket nem észlelek nem tudom mi tévő legyek. Doki vagy ne foglalkozzak vele?
2016. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!