Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden volt az inszeminációm....

Kedden volt az inszeminációm. Most vettem észre, hogy pecsételő vérzésem van. Csak ma reggel. Se tegnap, se inszem napján. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hogy mégcsak ma repedt meg a tüsző, sajnos.
2009. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kaptál tüszőrepesztő injekciót, akkor szerintem nem a tüszőrepedés.

Pirosas vagy barnás?

Lehet, hogy felsértették a csövecskével a méhszájat és onnan van. Vagy a hüvely falát.

Sajnos én is csak találgatok, nekem nem volt ilyen.

31 hetes inszemes

2009. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én barnással pecsételgettem az insem estéjén. De sajnos nem sikerült.
2009. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A barnás.Inszemkor pedig megnézte a doki UH-val,azt mondta a tüszők megrepedtek.
2009. ápr. 16. 09:43
 5/6 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak gratulálok!

Ha megsértettek volna valamit ott bent,akkor az már inszem napján jelentkezett volna.Az előzőnél aznap vérezgettem.

2009. ápr. 16. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Én aznap este (inszem napján) véreztem egy icipicit.. Szerintem a tüszőrepedéstől lehetett. Bár ha neked megnézte, és megrepedt.. nemtudom..
2009. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!