Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tutira nem volt PÉ ebben a...

Tutira nem volt PÉ ebben a ciklusban ugye? Ez alapján vajon mikorra jöhet a mensi? (görbe a kiegben)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 23. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez alapján még nem volt ovud. Fogalmam sincs, hogy mikor jöhet meg neked így, nekem mikor ugyanilyen görbém volt a 40. nap körül volt pé.

[link]


Vagy vársz, vagy elmész dokihoz és kész gyógyszert, hogy hozza meg. Kb ugyanakkorra lesz eredmény, csak a gyógyszer kiszámíthatóbb, mint hogy neked mikor lesz magától ovud.


M

2011. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha most elkezdek cickafark teát inni, akkor azzal árthatok valamit?
2011. aug. 23. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ártani nem fog, mert hő alapján nincs baba. Én is most azzal próbálkozom.


De ha nem csakm ez a hónapod ilyen hosszú, akkor javaslom a reflexpontos talpmasszázst, nekem a 60-80 napokról beállította 40-re, most még a teával remélem kicsit rövidebb lesz.

2011. aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az előző háromban (amióta mérem) szépen volt PÉ, most valamiért kimaradt. De fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót így ezt még annak az utóhatásának tulajdonítom.
2011. aug. 23. 12:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és 28-33 napos ciklusaim szoktak lenni.
2011. aug. 23. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Van, hogy kimarad egy-egy hónap, ne aggódj. Ha nem marad állandó az, hogy hosszúak lesznek a ciklusaid, akkor nincs okod aggódni. Nekem mondjuk a gyógyszer abbahagyása után fél évvel kezdett rendetlenkedni a ciklusom, azóta próbálom beállítani (már egy éve). De neked biztos rendbejön kövi hónapban! Csak mérd tovább nyugodtan :)


M

2011. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én palástfű teát ittam 14 napig és a baba elment 5 hetesen.
2011. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hőmérőzés sosem vált be, mégis itt a kicsi fiam... :-) Sok sikert!
2011. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!