Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet eddig...

Megnéznétek a görbémet eddig jó? Ugye volt már Pém és jókor voltunk együtt? Milyen függőleges vonalat huzott nekem be a gép? Az mit jelent?

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 16. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem talán a 13.cn-kor volt pé. Nekem nagyon furcsa a hőd, hogy ennyire cikk-cakk. Mindig kb ugyanakkor méred? Mivel?

A függőleges vonal jelzi a pé-t, de nem mindig mérvadó, nekem pl volt egy 108 (!) napos ciklusom, erre behúzta a 9.cn-re a pé-t, ami totál hülyeség. Mindenesetre, ha innentől így marad, 37 körül a hőd, akkor volt pé.

2009. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is emelkedni fog,akkor 14-én volt péd,ha nem emelkedik,akkor még tuti,hogy nem volt.
2009. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha volt már peteérés, szerintem is a ciklus 13. napján. De talán még nem is volt. Előző ciklusban ovu teszt 34-35. ciklusnapon volt pozitív, pont a mensi előtt?
2009. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen szinte végig majdnem mensiig poz ovu tesztem volt

én is furcsállottam

2009. ápr. 16. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Az tényleg nagyon furcsa, hogy ovu teszt pozitív volt közvetlen a mensi előtt. Mert ha akkor volt ovuláció, akkor nincs luteális fázis. Mióta próbálkoztok? Mindig ilyen a görbéd?
2009. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!