Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete kellett volna megjönn...

Egy hete kellett volna megjönnie, ha még szedném a gyógyszert, nem jött, hanem sok iszonyú sok fehér vagy átlátszó folyásom van..Ez lehet baba? Megdöbbennék, ha igen.

Figyelt kérdés

Az egészség témakörben tettem fel egy kérdést és egy válaszadó elgondolkodtatott.Egy hónapja hagytam abba a tabit,nem babaproject miatt,csak félek,hogy PCO-m lesz,ha sokáig szedem.Egy hete kellett volna megjönnie,ha még szedném a gyógyszert,nem jött,hanem sok iszonyú sok fehér vagy átlátszó folyásom van.Mintha bepisilnék néha,a gatyám is átázik kb.Azt kérdeztem ez normális dolog e,de valaki szerint ez baba jele...na mi azóta gumival védekeztünk és vigyáztunk is azért,de lehet,hogy becsúszott?kéne tesztet csinálnom vagy tabi abbahagyása után ennyi késés még ok?

Ja és néha bugyborékol a hasam alul,mintha kis léggömbök mozognának benn.


2009. ápr. 16. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppenséggel belefér még ennyi késés, de szerintem úgyis akkor nyugszol meg ha tesztet csinálsz.
2009. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
valakinek tabi után fél évet is késik,de a minimum a 2honap.
2009. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Tudod mi a biztos? Ami mar megtortent. Itt senki nem fogja tudni neked ezt megmondani.

En a helyedben vennek tobb kulonbozo tesztet, es a reggeli elso pisibol tesztelgetnek.

Aztan ha esetleg a tesztnek sem hiszel akar neg. akar poz. irany a doki, o a legbiztosabb.

2009. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok,csak azzal a különbséggel,hogy nekem még nem kell megjönnie.

Viszont én baba-ügyileg hagytam abba a gyógyszert(Regulon)

és hasonló tüneteket várok.Szerintem is csinálj tesztet!

2009. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hajjaj...tehát azok a tünetek,amik nekem vannak,azokra az itt babát akaró nők ennyire várnak,merthogy babát jelez?hajjaj...

Megkérdeztem most anyumat is,azt mondta szte két hét késés ok tabi után,úh várok még egy hetet,aztán ha még mindig semmi tesztelek.De mindig volt gumi!Meg nem is szexeltünk most annyit.

Most visszaemlékezve párszor hajnalban h felébredek vagy reggel van hányingerem,de csak ilyen 1-2 percig tartó kb,nem folyamatos és nem is hányok.Eddig ilyen 2-3x fordult elő.Ez is jel nem?

2009. ápr. 16. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
A panaszaid bizony babás jelek, de azt se felejtsük el, hogy tabi abbahagyása után egyeseknek néhány hónapig problémáik vannak a ciklusukkal. Sokan panaszkodnak arra, hogy utána hónapokig is késett, szóval nem kell feltétlenül erre gondolni azonnal, főleg ha védekeztetek. Ha kiszakadt volna, gondolom azt észreveszitek. Ha nem akarsz még babát, akkor kívánom neked, hogy ne az legyen!
2009. ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtam tegnap is, hogy tesztelj, de most jutott eszembe, hogy amikor én abbahagytam a gyógyszert az első hónapban mindenféle tüneteim voltak. Gondolom, hogy a szervezet felszabadult a hormonális "gátlás" alól. Nekem szúrkált a hasam, félidőnél annyira görcsöltem, hogy 4 óra hosszáig fel sem bírtam kelni, aztán meg feszült a mellem.Mondjuk nekem simán megjött, még hamarabb is. Lehet nálad meg olyan tüneteket okoz, amiket írtál.
2009. ápr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi,tök aranyosak vagytok,hogy írtok ennyien!


igazából,ha lenne baba nem lenne baj, meg vannak a körülmények hozzá, csak még nincs közösen tervezve,de egy pillanatig sem filóznék azon,hogy megtartsam-e vagy sem.


majd kiderül,ha jönni akar, tárt karokkal lesz várva:)

2009. ápr. 17. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!