Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A GYED valtozasok miatt most...

A GYED valtozasok miatt most bevallaltok gyorsan meg egy babat?

Figyelt kérdés
Dolgoztok mar a dolgon, hogy meg julius 1-ig teherbe essetek?
2009. ápr. 16. 23:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de ha valaki úgy vállal gyereket, hogy nem is most akarta, de csak a pénz miatt ezt megteszi, az szerintem nem teljesen százas. Sosem tennék ilyet.
2009. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Hülye kérdés... Már bocsi.
2009. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Mi már 17 hónapja próbálkozunk... Nagyon boldogok lennénk, ha mielőbb sikerülne (nem a gyed miatt!), de szerintem is igaza van az előttem válaszolónak. Ha vki emiatt vállal babát, akkor az már régen rossz...
2009. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Látom, azóta írt más is, szóval az első válaszolóra gondoltam. (harmadik vagyok)
2009. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%
Látom nem tetszik, amit írtunk, mindenki le lett pontozva. Pedig el lehet gondolkodni rajta. Nem azért kell gyereket szülni, hogy 2évig kaphassuk utána a gyedet!!!
2009. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

O, hat akkor miert vannak a kismamak egyfolytaban felhaborodva? Nem ertem, akkor miert gond, hogy megvaltozik a rendszer?

Vagy gondolom azert vagytok ti is kiakadva, mert szeretnetek babat, de ti mar a rosszabb rendszerbe estek bele?

2009. ápr. 16. 23:38
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Első válaszoló vagyok: nagyon tévedsz. Én nem vagyok kiakadva. Te a véleményünket kérdezted, mi válaszoltunk. Aki ilyenért vállal gyereket, magára vessen. Lehet, hogy szegény gyerek issza meg a levét. Téged tényleg az érdekel, hogy mennyi GYED-et kapsz? És ha nem adnának, akkor nem is lenne gyereked? Ugyanis a legtöbb országban ilyen juttatás nem is létezik. A gyereket nem a pénzért kell összehozni. Kár lepontozni mindenkit az igazságért. Kaptál már elég választ, láthatod, hogy senki sem ért ezzel egyet.
2009. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elunk, itt kapok eleg gyednek megfelelo juttatast:)

Csupan erdekelt a dolog, de majd a masik kerdeseknel elolvasom a valaszokat, van eppen eleg gyed-es kerdes mar.

2009. ápr. 16. 23:45
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Így van! Aki ilyen dolog miatt akar most gyorsan összehozni egy gyereket, arról hadd ne mondjak véleményt... Nem ezért kell gyereket vállalni! Már régen rossz, ha vki csak az anyagi oldalát nézi...
2009. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%
Tulajdonképpen mi volt a kérdésed jelentősége?
2009. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!