Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A GYED valtozasok miatt most...

A GYED valtozasok miatt most bevallaltok gyorsan meg egy babat?

Figyelt kérdés
Dolgoztok mar a dolgon, hogy meg julius 1-ig teherbe essetek?
2009. ápr. 16. 23:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Erdekel a dolog, remelem nem baj!:)
2009. ápr. 16. 23:52
 12/29 anonim ***** válasza:
89%
Mi akkora sza*ban vagyunk, hogy az a néhány ezer Ft nem oszt nem szoroz. Bízunk a jövőben, vagy visszamegyünk külföldre. Nálunk a 2. baba nem pénz kérdése vagy a politikai helyzeté, hanem az érzéseinkké. Én nem a politiusoknak szülök gyereket....
2009. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Hol eltetek kulfoldon, es miota varjatok a 2. babat?
2009. ápr. 17. 00:03
 14/29 anonim ***** válasza:
95%
Angliában voltunk, terhesen 5 hósan még 12 órát dolgoztam. Kirúgtak, hazajöttünk, gyest kapok 37 ezret összesen :-S. Második baba még nem jön, de ha jön majd azt nem a politikai helyzet határozza meg!
2009. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Gyes es a csaladi potlek egyutt 38 ezer, nem?

Mikor akartok visszajonni, mi is Angliaban elunk.

Egyszer tettel itt fel egy kerdest, ezzel a kirugassal kapcsolatban, ugye?

2009. ápr. 17. 00:19
 16/29 anonim ***** válasza:
10%

hmm de hulye a kerdes!!

en is kulfoldon elek en is egy gyerekre kapok annyit, mint magyarorszagon 4 re, de soha az eletbe nem vallalnek azert megegy gyereket mert tobb lesz a penzem vagy ilyen hulyeseg miatt, mintahogyan a kedves kerdezo is kerdezte:S:S unatkozol kulomben mikor ilyen hulyesegek jutnak eszedbe???vagy mindenki magabol indul ki:S:S:S

2009. ápr. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%
Hát lehet hogy külföldön nem jár a gyerek után annyi támogatás de csak nincsenek filléres gondjaitok mint például nekem itthon ....:(( Különben nem vállalnátok a kinti életet. A tesóm Franciában dolgozik....ezért van viszonyítási alapom.
2009. ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem kimondottan a pénzről van szó, hanem arról a háttérről is, ami egy pici gyereknek kell. Nem mindegy, hogy 1 évesen vagy 2 évesen kerül el az anyja mellől. Meg aztán külföldön már évek óta megoldották a kicsik elhelyezésének "gondját", Magyarországon ez távolról sincs így. A nagyszülők dolgoznak, a bébiszitter, magánbölcsöde megfizethetetlen (legalábbis 90 ezer forintos fizetésből az), az állami bölcsődékben nincs hely. Akiknek a gyerekük 1 éves korában vissza kell menniük dolgozni, hogyan oldják meg ez a helyzetet?
2009. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom most bizti le leszek pontozva én elgondolkodtam a 3-ik babán de így biztos nem fogok vállalni.Így van külföldön még ennyi sincs de Mo-n se jobb a helyzet.Nem a pénzért tenném én sem DE MO-N NICS BÖLCSI AHOVÁ BETENNI ÉS IGEN IGEN SZ.RBA LENNÉNK AKKOR AZ ELSŐ ÉV UTÁN.
2009. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%
Azért megvédeném a kérdezőt:ha valaki így is, úgy is szeretne még anya lenni, akkor igenis jobb még most, mint a törvénymódosítás előtt.Hiszen nem mindegy, hogy gyed vagy gyes, főleg ha ott a lakáshitel, rezsi, kocsi stb.
2009. ápr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!