Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt úgy valaki hogy peteérésn...

Volt úgy valaki hogy peteérésnél pattanásosodott, mint menzinél?

Figyelt kérdés
most vagyok a 16.napomon és olyan pattanásos vagyok mint menzinél szoktam ,múlt hóban 17-én volt peteérésem,ja és nem ettem olajosat vagy ami elősegíti a pattikat.
2009. ápr. 17. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szokott egy két gonosz patanásom lenni pé-kor.
2009. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is előjönnek pé-kor. ez normális (remélem:))
2009. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy normális -e de az biztos hogy van a fejemen vagy 4 nagy patti pedig nem jellemző csak menzeszkor:(

mult hónapira meg nem emlékszem hogy volt-e akkor

2009. ápr. 17. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

én múlt hónapban szedtem clostyt, csak minimális adagot: 5 napig napi egy szemet! Azóta eltelt egy hónap...

És én is igy vagyok ezzel, teljesen megérzem a peteérést, jobban kívánom a csokit mint máskor, de nem eszem, mert tartom magam, szédülök és hányingerem is van, meg persze a pattanások....

Nekem ilyen még soha nem volt, még mensi előtt se volt nagy gondom soha, megjött minden fájdalom és jel nélkül...

De most szerintem hogy a gyógyszer rendbe tette a ciklusom, mindent megérzek...

2009. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg mindigis voltak pattanásaim,mensikor meg ki sem mennék az utcára:))) Szerintem nekem valami hormontol lehet,neked meg csak a pé-től.
2009. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát a csokit én is kívánom:)

nem tudom hogy tényleg az-e de semmi nyilallgatás vagy ilyesmi bár a folyásom utal arra de múlt hóban az pl volt de már 13 án nyilallt pedig csak 17-én volt a peteérés és a doki mutatta a másik petefészkemben a készülődő petéket:)

szóval nem tudom,de akkor gondolom hogyha látta a petéket akkor kell lennie peteérésemnek?a görbém is sokkal másabb mint múlt hónapban

2009. ápr. 17. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az is lehet hogy most több betét érett meg, vagy pedig nagyobbra nőtt vagy ilyesmi!

Tehát én arra gondolok hogy most intenzívebb a peteérés és azért vannak ezek a tünetek! Megmutatod a görbéd?

(érdekes, mert nekem is másabb ebben a hónapban a hőgörbém mint eddig)

Clostys voltam

2009. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 17. 11:33
 9/9 A kérdező kommentje:
csak hiányos,de a hő pontos
2009. ápr. 17. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!