Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek megjön érzése...

Ha valakinek megjön érzése van a nem várt előtt pár nappal, hol fáj? Vasárnapra nem várom, de ma eléggé fáj a hasam, lent középppen. Tapasztalatot szeretnék. Ki hogy járt.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Lent a méh környékén, de én érzem oldalt is és a derekamba azt a bizsergő érzést, a hasam pedig bele-bele görcsöl.
2009. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És babát szeretnél? Én igen és nem tudom most miért fáj. Megjön vagy sem?
2009. ápr. 17. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony, már nagyon régóta babát szeretnénk. Ma van a 4. napja hogy késik,(pedig nem szokott) lehet hogy holnap tesztelek. És most egyáltalán nem olyanok a tüneteim mint máskor. A hasam menzisen fájdogál, de a cicim egyáltalán.
2009. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem előző hónapban középen fájt a hasam, időnként élesen belenyillalt. Sokkal erőteljesebbnek éreztem, mint máskor, aztán elmúlt az érzés teljesen. Már késett egy napot, amit nem szokott, és már teljesen azt hittem, hogy terhes vagyok. Végül megjött, de kicsit erősebben, mint az elmúlt években. Az is eszembe jutott, hogy esetleg egy koraterhességi vetélésem volt, de az is lehet, hogy csak játszott velem a testem és nem is voltam terhes. Az utóbbi hónapokban én mensi előtt már egyre korábban érzem a megjön érzést és egyre erőteljesebben minden hónapban, rengeteget szúrkált az utóbbi fél évben a hasam. Nem tudom, hogy esetleg ezek az érzések azért vannak-e, mert a tabi abbahagyása után felborultak odabent a dolgok? Tavaly novemberben hagytam abba a tabi szedését. Végülis azóta vannak ilyen problémáim, de az is igaz, hogy lelkileg rákattan va a baba dologra azóta vagyok. Tudom, hogy egy picit eltértem, de végülis a kérdésedre válaszoltam a saját példám alapján. Röviden összegzem: nekem nagyon sokat fáj azóta a hasam középen, erős mensis érzéseim szoktak lenni a nemvárt előtt már akár két héttel is és mégsincs baba. Szóval az érzés kétesélyes, nem feltétlenül jelent babát. Bocsi, hogy hosszú voltam, sok sikert!
2009. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!