Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tudtok mondani erről az...

Mit tudtok mondani erről az eredményről? Babát szeretnénk, a doki elküldött, hogy csináljunk toxoplazmózis és cytomegalovírus elemzést. Egy órája vettem ki az eredményt.

Figyelt kérdés

toxoplazma IgG 2,40 UI/ml (negatív, ha kisebb, mint 10, pozitív, ha nagyobb, mint 10)

toxoplazma IgM 0.80 UI/ml (negatív, ha kisebb, mint 0.8,kétértelmű 0.8-1,2 között, pozitív, ha nagyobb, mint 1.2)

cytomegalovírus IgM 0.50 UI/ml (negatív, ha kisebb, mint 0.8,kétértelmű 0.8-1,2 között, pozitív, ha nagyobb, mint 1.2)

cytomegalovírus IgG 2.00 UI/ml (negatív, ha kisebb, mint 0.8,kétértelmű 0.8-1,2 között, pozitív, ha nagyobb, mint 1.2)


2009. ápr. 17. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
az IgM szint emelkedése mutatja, hogy az adott fertőzés fennáll-e.Az IgG pedig azt, hogy van ilyen ellenanyag a szervezetedben. Ezekből látja az orvos, átestél-e ezen 2 betegségen.Azért fontos, mert a terhességre nagyon veszélyesek!!Szuper orvosod van, gratulálok!!
2009. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, én is nagyon meg vagyok elégedve a dokimmal. Csak most azt nem tudom, hogy akkor toxonál nincs, cytonál meg van ellenanyagom?

Jaj, nagyon bonyolult ez nekem... Vagy csak péntek van, és agyilag kimerültem már, azért nem fog az agyam?!


Kicsit tartok az egésztől, már volt egy vetélésem

2009. ápr. 17. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg toxoplazmával még nem találkoztál,ezért most kerülni kell a háziállatokat-főleg a macskákat messziről!Ennyi, ne aggódj!!
2009. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uccsó válaszolónak köszönöm a bíztatást. A macskákat tényleg kerülöm, viszont kutyánk hat évig volt.
2009. ápr. 21. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!