Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek menyire jön be a megszak...

Kinek menyire jön be a megszakításos védekezés? Ugy értem, menyi ideig lehet így elhúzni amíg baba lesz belöle?

Figyelt kérdés
A párommal még nem szeretnénk babócot,mert nem olyan az anyagi helyzetünk egyenlöre.3 hónapja megszakítással szeretkezünk,napi 1-szer.Menyi ideíg húzható így el a teherbeesés?Kinek menyire válik be?Ha írnátok erröl minnél több tapasztalatot,akkor örülnék neki! Köszike! 20L
2009. ápr. 17. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta így szeretkezünk a párommal, nálunk mükszik.
2009. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De a peteérés idejét elkerülitek,vagy az is benne van?
2009. ápr. 17. 18:11
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi hosszú évekig védekeztünk így, azt gondoltuk milyen ügyesek vagyunk, hogy nem esek teherbe! Utánna kiderült hogy gond volt, tehát nem is tudtam volna teherbe esni. Úgyhogy ez a megszakításos védekezés kissé csalós!
2009. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én és a párommal évekig úgy szeretkeztünk és nem tudtam mikor volt a peteérésem, de ahhoz nagyon profinak kell lenni, mert csak egy apró hiba is elég a bajhoz
2009. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De a párom nagyon figyelmes és ügyes a megszakításosban.Igy kb.nyerhetünk egy évet?Olvastam itt már olyanról is,hogy öt évig így csinálják?Szerintetek ott valami egészségügyi gond lehet?
2009. ápr. 17. 18:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos megfigyelések szerint 35 % esélye van így a teherbeesésnek,de ez nem tér ki arra,hogy hányszor szeretkeznek hetente a párok,peteérés alatt is szeretkeztek e,ill. hogy mindig időben kiszállt e srác,vagy lehet baleset volt közben!

Szóval szerintem nem elég megbízható,főleg ha ilyen intenzív nemi életet éltek!

Mara

2009. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 35% esély van rá egy év alatt!
2009. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy tudom h 1 even belul 100 no-bol 35 esik teherbe a "megszakitasos" vedekezes miatt.

Mi masfel evig szeretkeztunk igy a ferjemmel es egyszer veletlenul belem ment,na akkor terhes is maradtam.

De mondjuk mi nem bantuk,mert ugy voltunk ha jonni akar a baba akkor jojjon.

En ezt a vedekezest ilyen paroknak tudom ajanlani akiknek nem baj ha meg nem jon a baba,de azt se banjak ha jon.

Udv:29 hetes kismami

2009. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
mi is így védekezünk, eddig nem volt gond. Ha az idő is érdekel, hogy mióta, hát..., mikor összejöttünk, vagy fél évig, utána bogyóztam, utána 5 hónapig, utána elsőre teherbe estem, utána elvetéltem, utána megint megszakításos volt 1 hónapig, utána 3 hó bogyó, most meg vagy 3 hete megint megszakításossal. Az én párom is nagyon ügyes, soha nem volt baj belőle.
2009. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
En a regebbi kapcsolataimban kiprobaltam a gyogyszert,de fejfajasom lett tole,az ovszer sokszor elszakadt(esemeny u-i tabletta kellett),igy maradt a megszakitasos vedekezes tobb even keresztul.Kezdtem kicsit ketsegbe esni,hogy meg csak veletlenul sem csusszant be eddig,de mostani parommal 2 ev utan ugy dontottunk szeretnenk babat es elsore sikerult.Nalam bevalt.
2009. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!