Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak a párommal hogy...

Mit csináljak a párommal hogy kivánja a sexet?

Figyelt kérdés
28 honapja probálkozunk, most Clostyt szee, azota depis, nem kivánja, nem velem van baja, de sex nincs, kérte hogy hagyjam békén.. nagyon szomoru vagyok. de ő is az.. adjatok tanácsot lécci..
2009. ápr. 17. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén egy kicsit, hadd találjon magára. Bújjál, a férjem így hízelgett nekem, ha látta, hogy baj van. Különben meg nálunk még babaprojekt előtt volt olyan is, hogy 2-3 hónapig 1-2 szex volt, és fel sem tűnt egyikőnknek sem, hogy ilyen kevés. Lehet, csak besokkalt.
2009. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi hogy irtál.. nincs besokallva ugy érzem, mert eddig is (5 év alatt) havi 5 vagy 6 alkalom volt csak, de most as gyogyszer mellékhatásro van szo.. ez már a sokadik gyogyszer amit szed, én ma vagyok a legtermékenyebb, de nem mondhatom, nem nézhetek szépen, nem bujhatok, nem csináléhatok semmit, meg kért rá, hogy ne közeledjek mert tudja hogy nekem milyen rossz, és rossz ez igy neki is, és fáj, és tök rosszul van hogy mindenki másnak gyereke van már ő meg nem tud csinálni. (kevés asperma)
2009. ápr. 17. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ő is igazán akarja akkor nem szabad , hogy a depresszió irányítsa. Úrrá kell lennie rajta és megmutatni, hogy ő az erősebb és semmi nem állhat az útjába . Máshogy nem érheti el a nemes célt. Ezt ecsetelni kell neki és hagyni, hogy kicsit magába szálljon az új infók hallatán. Ha igazán erős és tudja mit akar, akkor hidd el ha elgondolkozik meg fog változni a dolog.
2009. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


OLvastam a válaszodat egy lentebbi kérdésnél is.Látom eléggé padlón vagy/tok....:(

Sajnálom nagyon,de egyet kell értenem a második válaszolóval.Nem is értem mit vár a párod?Depis,mert nem tud neked babát "csinálni",de ugyanakkor megkér,hogy hagyd békén a szexszel??Hát szex nélkül én még nem hallottam teherbeesésről.Mert tudja,hogy neked rossz és ezért ne is szexeljetek inkább vagy mi?Sürgősen mondd meg neki,hogy ez nem így működik.Nem te és nem is ő tehet arról,hogy kevés a spermája,ezt dobta a gép.De meg kell tenni mindent tőletek telhetőt,hogy gyógyszerekkel,egymás szeretgetésével túl legyetek ezen és összejöjjön a bébi.Ha magába roskadva gitározik,attól te nem fogsz teherbe esni.Mondd meg neki,hogy azzal okozol neki rosszat és fájdalmat,ha ilyen depressziós!!És nem tesz semmit az ügy érdekében.

Remélem sikerül rá hatnod!

2009. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt a falat valahogyan le kell bontani...

nagy ára van, akármi is az eszköze, de ha így "csendben maradtok", annak sem lesz jó vége!

2009. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ezt szerintem segítséggel pszichoterápiával kéne megoldani, szerintem a férfiasságát és a szexualitását zavarja, hogy tudja, hogy vele van a baj, ha pl. veled lenne szerintem az nem gátolná ennyire.

szerrintem beszélj vele, inkább mond le egy ciklusról, mond neki, hogy nem akarsz mindenáron most gyereket csinálni, mert egyszer úgyis sikerül, de ahhoz jogod van, hogy hozzábújj és szeretgesdm ha lesz valami nem tiltakozol, de ha nem akkor sem elvárás, a pasik nehezen viselik a teljesítménykényszert, a legjobb, ha nem is tudják, hogy mikor vagy termékeny, csak megleped egy kis szexxel, amikor mi is terveztük az én bika páromnak is akadt gondja, ezért egyedül számoltam, és ő nem is tudtam csak időnként amikor termékeny voltam úgy alakítottam, hogy feltétlenül összebújjunk.

persze, ha valami miatt nem akart és én meg tudtam, hogy most van itt az ideje iszonyú hisztis tudtam lenni, de nem vezetett eredményre, ezért váltottunk taktikát.

2009. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami veletek van, az én oldalamról tudom átérezni, mert nekem meg peteérésem nem volt, és én is mély depibe zuhantam, hogy miattam nem lehet babánk(ekkor már tudtuk, hogy a párom alkalmas...)

Felejteni kellene, szerintem is, meg lemondani. A babáról. Egy darabig csak. Mindig csak annyira, és csak akkora falatkákban, ami épp szükséges. Most csak addig, míg a clostis kúrája véget nem ér. Meg kellene győznöd, hogy önmagáért szereted, nem azért, mert a gyereked apjának akarod. Az mindg csak a hab a tortán. Neked a piskóta kelljen, és a krém, és hitetsd el vele, hogy a lényeg igenis csak ez, hogy egymást szeressétek, és tényleg, abszolút az önmarcangolásával nincs joga elvenni kettőtöktől ezt szeretetkifejezési módot. ne akarjatok most babát, akkor menni fog a szex... hidd el. Persze te ott legbelül, legmélyen akard, de adj időt, mutatsd, hogy ha ennyit vártatok, akkor most már a gyógyulásáig tudtok várni.

És remélhetőleg, ha csak agyilag nem rombolja le a saját sejtérlelését a párod..., akkor a closti sikert hoz a következő vizsgálaton!

Csak a kommunikáció segít, szerintem, de ez a hagyjbékénmertnemvagyokképesrá, ez nem. Én sem voltam rá képes. 12 hónapig! Nagyon sz.ar volt, de a férjemet szeretem, és vannak dolgok, amik járnak neki, nekem, nekünk. Aztán mikor beletörődtem, hogy nem lehet babánk, sikerült. És itt még nincs vége, elveszítettük 10. hetesen.

Senkinek sem egyszerű, de arra nagyon vigyázz, hogy agyilag kell önbizalom, hogy képesek vagytok rá igenis! Nekünk abban a hónapban sikerült, amikor azt mondtam minden nap az agyamnak, hogy tessék peteérésre szólítani minden létező szervemet...

2009. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hu lányok olyan aranyosak vagytok hogy ennyi jo tanáccsal elláttok. és az is kiderült, nem vagyok egyedül a problémámmal. mi 5 éve vagyunk együtt, szinte az elsö naptol együtt lakunk, nagy szerelem van és teljesen jol megvagyunk mindenhogyan . van egy házunk kocsi, kiskutyánk akit imáédunk. meg munka meg minden van, szoval ideális lenne már a gyerek, eljegyzés is volt 2 éve.. ujitgatjuk a házat és szorkaozni járunk, vannak barátaink és vannak hobbiaink. jol vagyunk. a sex az elsö 2 évben jo volt, aztán jo is maradt csak kevesebb lett. én nem értettem miért. ő se, de nem is foglalkoztunk vele, persze azt hittem megcsal vagy mér nam tetszem neki, de mint utolag kiderült, semmi ilyennem volt, mert mikor más fél év után sem jött össze, elment andrologushoz, és az mondta neki hogy prosztatagyulladása van és baci a spermábvan kevés a sperma és a tesztoszteronja valamitöl lecsökkent..na ezekre most gyogyszereket kap. a Maca Vibe t mikor szedte, a 3. honap körül már egész jol volt, sokat voltunk egütt, elmulott a gyulladása is. csak a spermaszám lecsökkent felére. de ez nem biztos hogy attol, inkáébb a sok antibiotikumtol. azota Clostyt szed, és azota rosszabb minden. öt is zavarja de nagyon ritkán beszél rola, mert sztem szégyenli. azt mondta hogy asex semmilyen formában nem érdekli, se egy nőt nem néz meg se nem áll fel reggel neki.. szoval az a szokásos merevedés nincs reggel. néha mikor együtt vagyunk, semmi fizikai problémája nincs, nagyon jo neki, sokáig is birja és nekem is jo.. de kezdeményezni elfejet, mert nem is gondol rá, nem jut eszébe azt hiszem. most még van 2 hét, és utána talán ha kiürül ez a gyogyszer, jobban lesz. bocsi hogy kicsit hosszu voltam, de olyan jo volt leirni valakinek. sok puszi a tanácsokért.
2009. ápr. 18. 11:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Már az is elegendő problémaforrás, ha kevés a tesztoszteron! Sőt! Bőven elég ahhoz, hogy ne legyen "étvágya".
2009. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom, de a dokinő ahova jár, nem küldte vizsgálatkra hogy mitöl ment le. csak azt mondta hogy semmi köze a prosztatagyull-hoz, valami mástol csökkent a szám. ezért szedt a Maca Vibet 3 honapig, az jo kezdett lenni, erre leválltotta a Clostyra ez meg nem jo.. lehet hogy spermaszámot növel, de már egy honapja nem voltunk együtt..
2009. ápr. 19. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!