Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves cigánylány vagyok és...

16 éves cigánylány vagyok és terhes! Nálunk bűn elvetetni a kisbabát de akkor mit csináljak? Még nem állok erre készen!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 22:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 A kérdező kommentje:
cigánylány*
2009. ápr. 17. 22:23
 2/68 anonim ***** válasza:
83%

én abortusz ellenes vagyok, de ha nem vagy kész senki nem kényszeríthet egy gyereket rád. az elvetetést már csak azért sem tartom jónak, mert egy életre meddő lehetsz, pláne, ha a doki úgy is csinálja, ami a ciglányok esetében valahogy gyakrabban fordul elő, mint a fehéreknél.

a nyílt örökbeadáson gondolkoztál, vagy azt is elutasítja a környezeted?

2009. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
67%
beszéld meg anyukáddal hogy mit érzel és nemtudnád felnevelni és ugye ő sem akarja hogy az unokája szenvedjen szerintem elmenne veled abortuszra (mert ugye 18 alatt kell vmi szülö aki aláirja) ha nem tudják még akkor nem gáz
2009. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
71%

A körülmények milyenek?

A gyerek apja veled marad? Ha támogat téged nem tudnál rá valahogy felkészülni? Ne hogy utána elcsesszék azzal az életedet h meddővé tesznek, az nagyon szörnyű lehet.

2009. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
67%

úgy vonom le a kérdésedből,hogy hagyomány tisztelőek a szüleid,de muszály feldobnod nekik a labdát,hogy nem akarod a babát és minnél hamarabb,mert 12.hétig lehet elvetetni

De miért érzed úgy,hogy nem állsz készen rá? Pár napja írt egy lány,igaz 1-2évvel lehet idősebb nállad,de ő is ezzel a "próblémával" tett fel kérdést,és rávettük,hogy tartsa meg és már boldog kismama nempedig kétségbeesett tinilány.

2009. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:

A szerelmem velem maradna ha megszülném de nem szeretném!

De ha elvetetem félek kitagadnak otthonról!!!!

2009. ápr. 17. 22:38
 7/68 anonim ***** válasza:
43%
első vagyok: és az örökbeadás????? szóba se jöhet?
2009. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Örökbefogadás?

Ez sem szokás nálunk,sőt...

köszönöm azért hogy írtatok! jó kis leckét kaptam a Jóistentől!

2009. ápr. 17. 22:43
 9/68 anonim ***** válasza:
86%
hát akkor mihez fogsz kezdeni ha semmi nem jó??
2009. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
86%

Én sem tépetném szét elevenen a gyerekemet egy abortusz alkalmával- az életben nem tudnék tükörbe nézni utána. Az viszont érthető, hogy a Te életedet sem teheted tönkre egy korai babával.

Örökbeadás. Nagyon-nagyon boldoggá tennél ezzel valakiket, akik már évekig a poklot járták meg orvostól orvosig, hogy gyerekük lehessen-de nem...

Bátorság kell ahhoz, hogy a magzatodat, akit 9 hónapig óvtál a testeddel egy másik anyának add. De én ezt ezerszer, milliószor többre tartom, mint egy pár centis lény kínhalálát. Minden tiszteletem azoké, akik le tudnak mondani a gyerekükről, de Életet adnak neki.

Bölcs döntést kívánok, és kérlek, gondoljátok ezt át...

2009. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!