Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed AB, vagy abortusz után...

Missed AB, vagy abortusz után hogyan állt helyre a menstruációtok? Lehetséges, hogy két hónap után késik, vagy kimarad?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
6hetet mondanak ahhoz,hogy regenerálódjon a szervezet.Szerintem ezután jelentkezik újra a havi vérzés.De van aki ezalatt újra teherbe is esett (barátnőm) tehát ő gyorsan helyrejött.
2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, lehetséges, hogy késik. Kell azért 2-3 hónap, míg helyre billen a ciklusod, és a vérzésed is a régi lesz.
2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban sokszor kell idő ahhoz hogy minden visszaálljon a régi kerékvágásba. Ha egyszer már megjött, akkor terhes is lehetsz, amiatt is késhet. Saját tapasztalatom: a műtét után 37 napra jött meg, aztán 35-re és a harmadik ciklus volt olyan mint előtte, 28 napos. A vérzései8m is erősebbek voltak addig, és többet görcsöltem, de aztán minden a régi- sajna baba sincs azóta.
2011. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem műszeres befejezéssel ért véget a terhességem.

műtét napjától a 29.napon meg is jött. remélem ez így is marad. Bár orvosom azt mondta, tegyem össze a két kezem, amiért csak 1 napot késett. más hónapokat vár,mire helyre áll a rend!

2011. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csináltam terhességi tesztet, negatív lett, de persze lehetséges, hogy olyan korai stádiumban van, hogy még nem mutatja ki. Azonban egy hasmenéses fertőzés miatt két hétig antibiotikumot szedtem. Lehetséges, hogy emiatt is késhet a még amúgy sem teljesen rendeződött ciklus? Vagy ez kizárt?
2011. aug. 28. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:

PA,


antibiotikumtól késhet!!!

Terhességi teszt? nem védekeztek? 3 hónapig muszáj védekezni!!

2011. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Védekezünk, ebben a három hónapban óvszerrel, ugye van egy kis hibaszázalék, ezért csináltam tesztet. 10 nap késéssel megjött, de nagyon fájt. Főként a jobb petefészkem, az orvos augusztus elején azt mondta minden rendben, de egyáltalán nem úgy érzem.
2011. szept. 2. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!