Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után 100% hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után 100% hogy nem maradok terhes? Kedden megyek nőgyógyászhoz és nagyon félek. Szörnyű volt 18éves leszek pár hónap múlva és korainak tartom de sajnos igy alault.

Figyelt kérdés
3 tesztet csináltam és mind3 pozitiv lett és az bánt a legjobban hogy nagyon kevés volt az esélye de sajnos megtörtént.a szüleimnek nem szolhatok remélem nem lesz semmi komplikáció.segitsetek kérlek.
2011. márc. 27. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
91%
100% hogy nem maradsz.. egyebkent google a baratod.. megtudhatod mi az az abortusz...
2011. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
86%

"18éves leszek pár hónap múlva"

"a szüleimnek nem szolhatok"


Pedig kénytelen leszel, mert 18 év alatt nem csinálnak abortuszt szülő beleegyezése nélkül.


"az bánt a legjobban hogy nagyon kevés volt az esélye de sajnos megtörtént"

Miért volt kevés az esélye? Mivel védekeztetek?


Az eredeti kérdésedre pedig: Igen, 100%-os.

2011. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
20%
nem maradsz, ne aggódj! és ne parázz! elhiszem h szörnyű, sajna én is átestem rajta.
2011. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
81%

ha túléli az abortuszt akkor retteghetsz a bosszújától egész hátralevő életedben mert akkor az illető valóságos Chuck Norris kaliber


előre bocs ha nem kamu amit írsz de fura hogy a terhességi tesztet tudod használni de az abortusz lényegével mégsem vagy tisztában

2011. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
78%

Na jó, akkor a tisztánlátás végett én leírom a dolgokat, csakhogy használható választ is kapj. Az, hogy ezek után nem maradsz terhes, annak az esélye, kb. 0.5%, de ahhoz is nagyon súlyos szövődménynek kell fellépnie, ez pedig a mai módszerekkel szinte 0. A fél %-ot is azért adják meg, mert minden orvosi beavatkozásnak, ennek is lehetnek szövődményei. Haltak már bele macskakarmolásba, meg foghúzásba is. Feltételezem, hogy nagyon korai a terhességed. 12. hétig nagyon kíméletes eljárással végzik a műtétet, egy szívóberendezéssel eltávolítják a méhnyálkahártyát, az embrióval együtt, már nem kaparnak, mint 30 éve. Szóval ettől a részéről ne félj, annyi gyereked lehet még, amennyit akarsz, ha majd tudatosan tervezed.

Fontos: muszáj lesz szólnod a szüleidnek, mert kiskorú vagy, és ebben az esetben nekik kell aláírniuk az abortusszal kapcsolatos papírokat, mert ehhez tartozik egy hivatalos (kb. 1 hetes) eljárás is. Mindenképp kezdj el intézkedni, ne csússz ki az időből! És fel a fejjel, nem lesz semmiféle komplikáció. A műtét után 6 héttel vissza kell menned a műtétet végző orvoshoz egy kontrollra, ahol a biztonságos fogamzásgátlás lehetőségét is beszéld meg.

2011. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
83%

Milyen módszerrel védekeztetek?


Amúgy a többiek jól írták, 18 éves kor alatt mindenképp kell a szülők beleegyezése.


Mikor volt meg utoljára a menstruációd? Az abortuszt a 12. hétig végzik el, viszont a terhességet az utolsó menszesz első napjától számolják. Tehát ha egy normál 28 napos ciklus 28. napján pozit tesztelsz, akkor már 4 hetes terhes vagy.

2011. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
Mivel védekeztetek?
2011. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:
hát felhivtam a nőgyógyászt és ő azt mondta hogy nem kell szülő ha nem vagyok 18 viszont egy barátnőt vigyek magammal.utoljára március 5dike körül volt havim de utánna mindig védekeztünk óvszerrel és sosem szakadt ki.3 hete volt az h szex után megtörölte és oráloztunk és aztán betettünk egy picit és sztem ugy eshettem teherbe mert máskor mindig védekeztünk óvszerrel és sosem szakadt ki.a szüleimnek meg azért nem akarok szólni mert soha többé nem engednék hogy találkozzak a barátommal.holnap megyek nőgyógyászhoz.és tudom mi az az abortusz csak azért kérdeztem meg hogy maradhatok-e az mert a neten olvastam hogy 1% az esély arra h nem sikerül.és nagyon fájdalmas ez az egész?
2011. márc. 28. 15:15
 9/75 anonim ***** válasza:
84%

jajj már! a szüleidet nem hagyhatod ki ebből! az orvos arra mondta, hogy nem kell szülő, hogy egyedül is elmehetsz hozzá vizsgálatra, de az abortuszhoz KELL a szülői engedély, mivel még nem vagy nagykorú!!!! Fogod?

A műtét meg NEM fáj, mert elaltatnak, semmit nem érzel és kb. 15 perc alatt megvan.

2011. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
hát értem h mit mondtok de az egyik ismerősöm volt nem volt 18 és megcsinálták neki szülő nélkül.magánklinikára megyek lehet hogy azért csinálja meg nemtudom de direkt megkérdeztem tőlle hogy megcsinálja az abortuszt szülő engedély nélkül ha még nemvok 18 és azt mondta hogy igen.lehet hogy ez azért van mert ROMÁNIA!
2011. márc. 28. 15:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!