Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4-5 napja késik a menzim,...

Már 4-5 napja késik a menzim, sűrű fehér vmi volt a hüvelyembe, nem vagyok pattanásos alkat, de most nagy fájó mérges patik nőttek rajtam. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
Igazából meg sem merem nézni teszten, mert nem akarom látni a pozitív tesztet...:( Bár aggódom kicsit, hogy még a menzim se jön meg, lehet h vmi gond van velem...
2008. márc. 8. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A mérges patik nem hiszem hogy a terhesség tünetei lennének.

Viszont simán lehetsz babás, ha nem védekeztetek.

Tesztelj egyet szerintem. Nem akarod látni a pozi tesztet? Mi történne ha tényleg babás lennél? Jobb előbb megtudni mint később, nem?

Lehet hogy csak valami fertőzésed van.

Szóval szerintem teszt és bármi az eredmény, dokihoz kellene menned.

2008. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Holnap reggeli elsőből TESZTELJ!!!! Szorítok!!!!
2008. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szija!Tessék tesztelni,ilyenkor már kimutassa,hogy babás vagy!Minek várnod tovább!Írd meg mi volt az eredmény!

Üdv:Zsuzsa

2008. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!