Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kezdtem az ovutesztelés...

Tegnap kezdtem az ovutesztelést, tegnap elött volt a mensim utolsó napja. Baj ha kihagytam a mai napot?

Figyelt kérdés
Azért kezdtem ilyen korán tesztelni,mert az előző elötti hónapban nem volt pé-m,és hosszabb is volt,a múlt hónapban viszont 28 napos volt.Baj lehet ha ma nem teszteltem, mármint ugye nem lehet ilyen korán pé. ugye?
2009. ápr. 18. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában ilyen hamar nem szokott lenni peteérés, de ha van elég felesleges ovuteszted, így véletlen kihagyod,é meg akarod nyugtatni magadat, még este is tesztelhetsz, ha előtte egy pár órát nem iszol mondjuk. Én azt csináltam, hogy félbevágtam hosszábana teszteket és reggel és este is teszteltem, hogy ne maradjak le róla. (csak jó olló kell, hogy egyenesen lehessen vágni, ne essen szét)
2009. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válszt!:)

Tegnap 6kor teszteltem.Ma fél9kor vettem észre,hogy elfelejtettem,és azért nem csináltam már meg mert azt írta,hogy 10-8 óra között teszteljek.

2009. ápr. 18. 22:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és az van a tájékoztatón,hogy a teszt és a vizelet is szobahőmérsékletű legyen.Elnézést a fogalmazásért,de akkor várjam meg míg kihül a vizelet és csak utána teszteljek?
2009. ápr. 18. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell megvárni míg kihűl :o) Én csak simán használtam. És ilyenkor ha elfelejted, nyugodtan tesztelj később is, az az időpont is jó lett volna. Egyébként általában két napig is pozitív lehet. Első pozitív napon ugyanolyan erősségű a két csík, köv napon pedig még erősebb mint a kontrollcsík.
2009. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most már kiokosodtam! :) Megfogadom amit mondtatok, remélem meg lesz az eredménye! :) Még egyszer köszi!
2009. ápr. 18. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] még ezt az oldalt ajánlanám
2009. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!